Український шахіст буде боротися за посаду президента ФІДЕ з росіянином Дворковичем

Дата публікації
Перегляди
1563
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Український шахіст буде боротися за посаду президента ФІДЕ з росіянином Дворковичем

Фото: facebook.com/andrii.baryshpolets

Українець Андрій Баришполець балотується на пост президента Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ).

Український шахіст слідом за чинним головою організації росіянином Аркадієм Дворковичем вирішив взяти участь у виборах президента ФІДЕ.

Про це Баришполець заявив на своїй сторінці в Facebook.

"Репутація ФІДЕ – головна причина того, що організація зазнає систематичних невдач у цьому напрямку і їй потрібна підтримка з боку авторитарних урядів. Двадцять три роки президентства Кірсана Ілюмжинова сформували імідж ФІДЕ як службовця політичних інтересів, корумпованої та погано фінансованої організації. І хоча нинішній команді вдалося зробити управління ФІДЕ прозорішим і відкритим, політична та фінансова залежність ФІДЕ від російської влади більш ніж очевидна", - зазначив він.

Українець пояснив, чому саме він гідний обіймати цю посаду.

"Шаховий світ і я особисто чекав на гідного кандидата; того, хто представлятиме інтереси шахів, а не свої власні. Бажаючи виправити репутацію ФІДЕ, я висунув свою кандидатуру на пост президента Міжнародної шахової федерації. Мої принципи такі: нетерпимість до корупції у будь-яких формах, ФІДЕ служить шахам, а не чиїмось політичним інтересам, прагнення до максимальної прозорості та відкритості, прихильність до глобальної інтеграції, дотримання демократичних, ліберальних засад, а також принципів корпоративного управління", - підкреслив Баришполець.

Вибори президента ФІДЕ відбудуться 7-8 серпня цього року в індійському місті Ченнаї у рамках конгресу федерації. Дворкович очолює організацію від 3 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, що під керівництвом Дворковича Міжнародна шахова федерація (ФІДЕ) дозволила росіянам та білорусам виступати під прапором організації до 31 грудня 2022 року.

Читайте також:

Росію офіційно позбавили "срібної" медалі ОІ-2014 у жіночій естафеті з біатлону

"Радий, що вдалося допомогти": один з найперспективніших українських боксерів продав чемпіонський пояс, щоб допомогти українцям

Ястремська - про позицію російських спортсменів: якщо вони глухі до страждань українського народу, то повинні за це заплатити

Наступна публікація