"Ультрас не повинні прикриватися патріотизмом, висуваючи претензії нам, футболістам" - Пятов

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ультрас не повинні прикриватися патріотизмом, висуваючи претензії нам, футболістам" - Пятов

ФК Шахтар

Воротар "Шахтаря" вважає, що кожен повинен займатися своєю справою.

Голкіпер донецького "Шахтаря" Андрій Пятов прокоментував подію, яка сталася за участю їхньої команди та харківських ультрас.

Нагадаємо, що нещодавно автобус "гірників" зупинили фанати, які почали висувати претензії футболістам донеччан після відмови виводити дітей на матч чемпіонату України у футболках з написом "Мій тато-герой".

Пятов дотримується думки, що кожна людина сама знає, кому та як допомогати. Окрім того, він вважає, щоб такі люди перестали лізти у футбол.

"Сьогоднішня акція була узгоджена з Федерацією футболу України і пройшла на відповідному рівні. Хочу побажати нашим Збройним силам стати ще потужнішими і більш стабільними, як і нашій державі. Необхідно виходити на новий рівень, щоб у нас була сильна армія і сильна незалежна країна. А з приводу вчорашнього інциденту, то я все сказав цим хлопцям, а сьогодні хочу додати одне: вони не повинні прикриватися патріотизмом, висуваючи претензії нам, футболістам, які грають за збірну України.

Ми доводимо своєю справою на полі, які ми патріоти. Своєю роботою робимо так, щоб нашу країну знали в усьому світі. Добре ми виконуємо цю роботу або погано, нехай розбирають тренери та журналісти. Що стосується патріотизму, то у нас кожна людина сама знає, кому і як допомагати. І ми це робимо. Перш ніж заявляти, що ми нічого не робимо, потрібно уточнювати, а потім вже говорити. Хочу, щоб вони не користувалися цим, не прикривалися своїм патріотизмом і не лізли в футбол. Кожен повинен займатися своєю справою і тільки так робити нашу країну більш стабільною і незалежною", - цитує слова Пятова офіційний сайт "Шахтаря".

Нагадаємо, що у останній грі донеччани у рамках 1/4 фіналу Кубка України розгромили рівненський "Верес" з рахунком 4:0.

Наступна публікація