Ультрас "Райо Вальєкано" воювали за терористів на сході України – фанати "Металіста"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За інформацією вболівальників,  іспанські фанати, які  воювали за терористів були оштрафовані вдома на смішні суми.

Фанати харківського "Металіста" заступилися за Романа Зозулю, якого цькують ультрас "Райо Вальєкано" за його патріотичну позицію.

Мадридське фанатське угруповання вважає українця фашистом через те, що він допомагає нашій армії на Донбасі.

За інформацією харківських ультрас, близько десятка представників фанатів "Райо Вальєкано" воювали за терористів на сході України.

ВідеоУльтраправі фанати "Бетіса" підставили Романа Зозулю

У своєму зверненні ультрас "Металіста" звернулися до Міністерства іноземних справ, Міністерства інформаційної політики та ФФУ з вимогою гідної і непримеренної реакції.

"Вони (ультрас "Райо", які воювали за терористів – ред.) благополучно повернулися до Іспанії, були затримані поліцією і... оштрафовані на якісь смішні суми за недоведеністю. Чому, бл*дь, про це пишемо ми про про*би України, а не ви докладаєте зусиль і звітуєте про гарну роботу з реальними термінами терористам?! Ми своїх не кидаємо і будемо за Зозулю стояти до кінця, а чим ви займаєтеся?

Якщо ви не в змозі захистити спортсмена, гравця національної збірної, патріота і волонтера з великої букви, то ви як мінімум є профнепридатними і повинні піти, а як максимум - поплічники окупаційних інформатак на українців і Україну. Працюйте!!!", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, Зозуля потрапив у скандал в Іспанії через те, що ультрас "Райо Вальекано", куди його клуб "Бетіс" відправив в оренду, називають його фашистом.

Історія триває вже тиждень. Футболісту дали два варіанти: грати за "Райо", де йому та сім'ї дадуть охорону, або повернутися до "Бетіса", і не мати ігрової практики 5 місяців.

В інтерв'ю ТСН Проспорт Роман сказав, що для нього головне сім'я і рішення вже прийняв, проте поки що офіційно його не озвучено.

Залиште свій коментар

Вибір редакції