УПЛ: "Зоря" на засніженому полі драматично втратила перемогу, "Колос" у більшості здолав аутсайдера

Автор
Максим ПриходькоМаксим Приходько
1122
Час на прочитання
2 хв

Попри втрату очок, луганці посунули "Динамо" з третього місця в турнірній таблиці.

У неділю, 27 листопада, в рамках 15-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) "Зоря" розписала нічию з "Минаєм" (1:1), а "Колос" переміг "Львів" (0:1).

Луганцям і закарпатцям довелося грати в дуже непростих погодних умовах. На засніженому газоні "Зоря" змогла забити першою –Володимир Бражко відзначився на 61-й хвилині.

Однак втримати переможний результат команді Патріка ван Леувена не вдалося – на 90+1-й хвилині закарпатців врятував від поразки Єгор Твердохліб.

• "Зоря" з 27 очками піднялася на третє місце в УПЛ, потіснивши київське "Динамо" (27) на четверту сходинку. "Минай" з 14 балами залишився на 11-й позиції.
  • Наступний матч луганці проведуть 1 грудня проти "Колоса". Закарпатці вже після зимової перерви зустрінуться зі "Львовом".

В іншому поєдинку дня "Колос" вирвав перемогу над "Львовом" завдяки голу Павла Оріховського з пенальті на 69-й хвилині.

Крім 11-метрового на свої ворота, захисник львів'ян Назарій Муравський отримав ще й пряму червону картку. Опинившись у меншості, "Львів" не знайшов сили, аби відігратися.

• "Колос" з 19 очками вийшов на шосте місце в турнірній таблиці. "Львів" піде зимувувати на дні УПЛ з 9 заліковими пунктами.
  • В останьому матчі 2022 року ковалівці 1 грудня зіграють проти "Зорі". Львів'яни після зимової паузи прийматимуть "Минай".