Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Усик закликав МОК зберегти за боксом статус олімпійського виду спорту

Наш чемпіон звернувся до президента організації.

Чемпіон світу за версіями WBC та WBO у важкій вазі Олександр Усик закликав  президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томаса Баха зберегти за боксом статус олімпійського виду спорту.

Український чемпіон звернувся до Баха з офіційним листом, який він опублікував на своїй сторінці в соцмережі.

"Шановний Томасt Бах, моє ім’я Олександр Усик. У 2012 році я став чемпіоном літніх Олімпійських ігор в Лондоні з боксу. Бокс для мене не просто спорт - він зробив мене тим, ким я є зараз, а саме: людиною, чоловіком і батьком. Він навчив мене жити і бути справжнім, за що я йому дуже вдячний.

Олімпійські ігри викликають численні емоції, адже це завжди праця, в тому числі для кожного боксера - ти багато тренуєшся, живеш мрією піднятися на п'єдестал, і це змушує йти далі.

Прошу переглянути позицію і залишити бокс в програмі Олімпійських Ігор - 2020 року, а також закликаю підтримати всіх, кому це небайдуже! Фанатів, спортсменів і просто небайдужих людей!", - написав Олександр.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що МОК може виключити бокс з програми Олімпійських Ігор 2020 року через проблеми всередині Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA).

Зазначимо, бокс входить в програму Олімпіад з 1904 року.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції