Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
УЄФА та ФІФА підтвердили правомірність запрошення Мораєса до збірної України - ФФУ

У Федерації запевнили, що результати матчів "синьо-жовтих" залишать без змін.

27 березня Європейський футбольний союз (УЄФА) відкрив дисциплінарне провадження щодо збірної України через можливу неправомірну натуралізацію нападника Жуніора Мораєса.

Справу відкрито через протести Федерацій футболу Португалії та Люксембургу.

уєфа мораєс

Повідомлялося, що "синьо-жовтим" може загрожувати технічна поразка у матчах відбору Євро-2020 проти Португалії (0:0) та Люксембургу (2:1), в яких брав участь екс-бразилець.

УЄФА надав Федерації футболу України (ФФУ) час для пояснень своєї правової позиції в цьому питанні.

Жуніор Мораєс у збірній
Associated Press
Жуніор Мораєс дебютував за збірну у матчі з Португалією

Генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький зпевнив, що результати матчів залишать без змін.

Хочу наголосити, що під час розгляду питання про запрошення Жуніора Мораєса до збірної України для підготовки та участі в матчах із Португалією та Люксембургом ми проаналізували ситуацію з отриманням футболістом громадянства України. Також були проведені консультації з фахівцями з УЄФА та ФІФА, які підтвердили правомірність запрошення Мораєса до складу збірної України.
Тому ми просимо вболівальників зберігати спокій до винесення остаточного рішення УЄФА. Я впевнений, що Комітет із дисциплінарних та етичних питань УЄФА, ознайомившись з аргументацією ФФУ в цьому питанні, залишить без змін результати перших двох матчів збірної України у відборі до Євро-2020"

Зазначимо, що поки не називається точна дата розгляду справи, він відбудеться на найближчому засіданні комітету.

Нагадаємо, португальське видання Maisfutebol опублікувало інформацію про неправомірність натуралізації бразильця, мовляв, він не прожив на території України безперервно 5 років, як того вимагає статут ФІФА, а прожив 4 роки і 7 місяців.

Тим часом, згідно з законами України, безперервним роком вважається проживання на території країни 183 дні в році. Однак юрист каже, що в Регламенті ФІФА немає вказівок про застосування місцевого законодавства.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції