Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
УЄФА запропонував три варіанти завершення футбольного сезону в Європі - ЗМІ

Національні чемпіонати можуть дограти в липні або серпні.

Робоча група УЄФА запропонувала всім федераціям, лігам і клубам Європи три варіанти календаря догравання нинішнього сезону.

Як стало відомо Спорт-Експрес, спочатку йшлося про те, щоб всі європейські чемпіонати, розіграші кубків і єврокубків, а також стикові матчі Євро-2020 були завершені до 30 червня. Потім, судячи з усього, виникли великі сумніви в можливості дотриматися такого графіку.

Таким чином, для обговорення та аналізу запропоновані ще два варіанти - завершити сезон до 31 липня або до 31 серпня. Зрозуміло, що в такій ситуації новий сезон доведеться починати набагато пізніше звичайного.

Крім того, найближчим часом в терміновому порядку необхідно розробити спільне вирішення проблеми контрактів, які у низки футболістів завершуються в травні або червні, а також знайти компроміс з телетрансляторами.

17 березня на спеціальній відеоконференції з представниками 55 національних футбольних асоціацій УЄФА ухвалив рішення про перенесення фінального турніру Євро-2020 на 2021 рік.

Турнір, який був запланований на літо 2020 року, має відбутися 11 червня - 11 липня 2021-го.

Збірна України вийшла напряму у фінальний турнір та потрапила до Групи С, де її суперниками стали Нідерланди, Австрія та переможець стикових матчів, які мали відбутися 26/31 березня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції