Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Інгульці" пояснили, чому зробили "клітку" для фанатів, та пообіцяли удосконалити її

Цей сектор буде для уболівальників, поведінка яких "буде виходити за рамки  суспільних норм і моралі".

Футбольний клуб "Інгулець" пояснив, чому зробив гостьовий сектор у вигляді клітки. У Мережі з’явилося фото "Сектору 9", яке викликало шок у ЗМІ та вболівальників.

"Інформуємо, що питання забезпечення безпеки під час проведення матчів Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів професіональної футбольної ліги України, є для нашого клубу головними. В рамках існуючого Законодавства можливості силових структур в чаші стадіону під час проведення матчів професіональних команд дещо обмежені. Головне навантаження лягає на плечі стюардів і служби безпеки стадіону. Бажаючи мінімізувати ризики та упередити виникнення конфліктних ситуацій, наш клуб поки знаходиться в пошуках найбільш оптимального формату сегрегаціі уболівальників, створення максимально комфортних умов для перегляду матчу усіма без винятку глядачами.

Ми щиро раді приїзду в наш населений пункт уболівальників з різних куточків країни. Їх розміщення нашим клубом здійснюється в гостьовому "Секторі 1" стадіону ФК "Інгулець".

інгулець клітка
Фото - Facebook Андрей Парнюк

"Сектор 9" стадіону ФК "Інгулець" розглядається нами як Альтернативний для тих груп уболівальників, поведінка яких "до і під час поєдинку" буде виходити за рамки  суспільних норм і моралі. З нульовою толерантністю наш клуб реагує на використання усіляких піротехнічних засобів, вигукування гасел, що ганьблять честь і гідність людей різного віросповідання, кольору шкіри і расової приналежності. Ми говоримо рішуче "ні" проявам расизму, дискримінації, ксенофобії і іншим нетерпимостям на трибунах стадіону в смт.Петрове", - йдеться у заяві клубу.

Крім того, "Інгулець" пообіцяв зробити сектор більш комфортабельним.

"Так, готові визнати, що естетично "Сектор 9" на сьогодні, можливо, виглядає не до кінця допрацьованим. Розуміємо це, і приймаємо обґрунтовану критику з цього приводу. Намагатимемося в стислі терміни видозмінити його вигляд, гармонізувати, зробивши більш комфортабельним і затишним для наших дорогих гостей з різних куточків України", - додали у клубі.

"Інгулець" наразі посідає п'яте місце в турнірній таблиці Першої ліги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції