В організмі Марадони не виявили слідів наркотиків та алкоголю: результати аналізів легенди футболу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В організмі Марадони не виявили слідів наркотиків та алкоголю: результати аналізів легенди футболу

Дієго Марадона / Associated Press

Експертиза підтвердила наявність антидепресантів і ліків від шизофренії.

Стали відомі результати аналізів Дієго Марадони на наркотики, алкоголь та інші препарати. Легендарний аргентинський футболіст помер 25 листопада 2020 року.

Як повідомляє аргентинське агентство Telam з посиланням на джерело в судмедекспертизі, в організмі Марадони не знайшли слідів наркотиків і алкоголю.

Водночас там були виявлені інші препарати: венлафаксин (антидепресант, який використовується для лікування тривожних неврозів), кветіапін (нейролептик, який застосовується для лікування хронічної та гострої шизофренії), леветірацетам (протиепілептичний засіб, здатний викликати сонливість) і налтрексон (антагоніст опіоїдних рецепторів).

Експерти підтвердили, що деякі з виявлених психотропних препаратів викликають аритмію серця. Видання зазначає, що прокурори збираються скликати медичну раду для того, щоб проаналізувати ситуацію, а також ухвалити рішення, чи підходять ці препарати для пацієнтів з хронічними захворюваннями серця і чи можливо було уникнути летального результату.

Раніше колишній лікар Марадони Альфредо Кає висловив думку, що Дієго міг скоїти самогубство.

  • Марадона помер 25 листопада 2020 року. Його привезли до лікарні у важкому стані після серцевого нападу. До цього на початку листопада Дієго потрапив до лікарні після свого 60-річчя, йому провели операцію на мозку.
  • Повідомлялося, що його поховали 27 листопада на околиці Буенос-Айреса поруч із батьками.

Раніше ТСН Проспорт писав, що тіло Марадони планують забальзамувати і виставити в мавзолеї.

Наступна публікація