В самісіньку дев’ятку: у Франції футболіст забив розкішний гол у стилі Ібрагімовича (відео)

twitter.com/mysemuanyabola

Ірвін Кардона прекрасно впіймав м'яч у повітрі.

Надзвичайно красивий м’яч було забито в матчі 3-го туру Чемпіонату Франції між "Діжоном" та "Брестом".

На 95-й хвилині нападник гостей Ірвін Кардона ефектно замкнув навіс з лівого флангу. Футболіст у стилі Златана Ібрагімовича завис у повітрі та потужним ударом увігнав м’яч у верхній ближній кут.

У сповільненому повторі гол здається ще більш видовищним.

Завдяки цьому голу "Брест" подвоїв перевагу та святкував виїзну перемогу з рахунком 2:0. Від 55-ї хвилини "Діжон" грав у меншості.

У соцмережах уболівальники порівняли гол з ударами із знаменитого фільму "Шаоліньський футбол".

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що в Китаї футболіст забив гол-шедевр ножицями.