"Валенсія" сенсаційно перемогла "Барселону" та завоювала Кубок Іспанії

"Кажани" досягли успіху завдяки потужному першому тайму.

У фінальному матчі Кубка Іспанії "Валенсія" несподівано обіграла "Барселону" з рахунком 2:1 та стала переможцем турніру.

"Кажани" шокували іменитого суперника на 21-й хвилині зустрічі. Нападник клубу Кевін Гамейро сильним ударом вивів номінальних гостей уперед.

Валенсія

Повіривши у свої сили, "Валенсія" продовжила у тому ж дусі та на 33-й хвилині зуміла подвоїти перевагу в рахунку. Карлос Солер залишив Альбу не при справах і подав на вільного Родріго Морено, якому залишалося влучити у порожні ворота. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь "кажанів".

У другому таймі "Барселона" посилила тиск на суперника. На 56-й хвилині удар Ліонеля Мессі взяла на себе стійка воріт "помаранчевих".

Аргентинський форвард досягнув мети на 73-й хвилині, коли виявився першим на добиванні після сейву голкіпера "кажанів" Хайме Доменека і закотив м’яч у порожні ворота.

Барселона

На останніх хвилинах протистояння "синьо-гранатові" влаштували штурм воріт "Валенсії" в надії зрівняти рахунок і перевести гру в екстра-тайми, але підопічні Марселіно надійно витримали оборону та цілком заслужено завоювали Кубок Іспанії сезону 2018/19.

Це 8-й Кубок Іспанії для "Валенсії". Востаннє вони перемагали в турнірі в сезоні 2007/08.