VAR у Мадриді, табло на "Енфілді" та ракета футболіста "Аякса". Що ви могли пропустити у матчах 2-го туру Ліги чемпіонів

Усе найцікавіше з матчів вівторка і середи.

1-2 жовтня відбулися матчі 2-го туру Ліги чемпіонів. "Шахтар" на виїзді обіграв "Аталанту" завдяки голу на останніх секундах Манора Соломона.

ТСН Проспорт зібрав усі цікавинки з матчів, які ви могли пропустити.

Найгучніша сенсація могла прогреміти у Мадриді, де "Брюгге" сенсаційно вів у рахунку 2:0 після першого тайму. У соцмережах глумилися над "Реалом" та голкіпером Тібо Куртуа, якого зобразили клоуном.

На другий тайм бельгійця замінила, а "вершкові" змогли відігратися, матч завершився нічиєю 2:2. Щоправда гол Серхіо Рамоса ще довго обговорювали через офсайд. Гол було зараховано після перегляду VAR, який глядачі висміяли.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Тим часом "Баварія" принизила у Лондоні півфіналіста Ліги чемпіонів-2019 "Тоттенхем Хотспур", перемігши 7:2.

Чотири м’ячі забив Серж Гнабрі, який починав свою кар’єру у лондонському "Арсеналі". Він передав "привіт" фанатам "шпор", написавши твіт "Північний Лондон - червоний", натякаючи на дербі "Арсенала" і "Тоттенхема".

Близький до суперкамбеку був "Зальцбург", який зміг відігратися на "Енфілді" з 0:3.

У соцмережах стало популярним фото табло стадіону, на якому у першому таймі світилося 3:3. "Табло щось знало", - жартували юзери соціальних платформ.

Тренер "биків" Джессі Марш занадто емоційно святкував, коли його команда зрівняла рахунок. Але для першого американського керманича у Лізі чемпіонів – це зрозуміло. Пізніше Мохамед Салах забив четвертий гол "Ліверпуля" і приніс команді три очки.

19-річний нападник "Зальцбурга" Ерлінг Холанд знову забив у Лізі чемпіонів. У двох матчах на його рахунку 4 голи.

Ерлінг Холанд

"Аякс" громить суперника у другому поспіль матчі. Спершу "Лілль" отримав 3 м’ячі від голландців, тепер – "Валенсія".

Один із голів забив хавбек Хакім Зієш, який підкорив соцмережі. До речі, за інформацією іспанської преси, на 26-річного гравця вже поклав око "Реал".

СКІЛЛИ ТУРУ

У кожному ігровому дні Ліги чемпіонів УЄФА обирає скілл дня. Цього разу увагу привернув Роберт Левандовські, який майстерно перекинув м’яч через Яна Вертонгена.

А також голкіпер "Славії" Ондржей Колар, який показав холоднокровність під тиском суперника.

ІНТЕРВ’Ю ТУРУ

Мохамед Салах та Садіо Мане після матчу "Ліверпуль" - "Зальцбург" не приховували емоцій від голу Енді Робертсона.

"Нарешті він забив!"

ЯК "ЗНИЩИТИ" ВАН ДЕЙКА

Нападник "Зальцбурга" Хван Хі Чан показав, як можна розібратися з найкращим оборонцем світу – Вірджилом ван Дейком. Кореєць поклав захисника на п’яту точку та забив красивий гол.

АСИСТ ТУРУ

Мессі, ти – космос. Так захоплюються дриблінгом Лео у матчі з "Інтером", коли він віддав гольову передачу на Луїса Суареса, який оформив дубль.

РЕАКЦІЯ ТУРУ

Розкішна реакція Юргена Клоппа на другий гол "Зальцбурга". Австрійці змогли відігратися з 0:3, але "червоні" дотиснули, перемігши 4:3.