Важка травма та вилучення: "Ворскла" перемогла "Олександрію" та повернулася на третє місце в УПЛ

УПЛ

Команда Юрія Максимова втримала гандикап, зароблений у першому таймі.

"Ворскла" в гостях обіграла "Олександрію" в поєдинку 11-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч на стадіоні "Ніка"  завершилася перемогою полтавців з рахунком 2:1.

Ще до перерви підопічні Юрія Максимова забезпечили собі перевагу в два м'ячі -  дубль оформив бразильський форвард Лукас Рангел, відзначившись на 14-й і 39-й хвилинах.

Додамо, що першу половину зустрічі затьмарив момент, який стався на 20-й хвилині. Півзахисник "Олександрії" Кирило Ковалець невдало приземлився на газон після боротьби з Олександром Скляром. Пошкодження виявилося серйозним - лікарі забрали Ковальця з поля на ношах.

Початок другого тайму залишився за господарями - Іван Калюжний на 53-й хвилині відквитав один м'яч. Однак зрівняти рахунок команда Юрія Гури не змогла. До того ж, завершували поєдинок олександрійці в меншості - на 76-й хвилині після другої жовтої картки з поля був вилучений Олег Кожушко.

• Команда Юрія Максимова набрала 24 очки і повернулася на третю позицію в УПЛ, яку вчора тимчасово захопив "Дніпро-1".
  • "Олександрія" залишилася на шостому місці з 18 балами.
  • У наступному турі УПЛ "Ворскла" 23 жовтня в Полтаві прийме "Шахтар", а "Олександрія" днем раніше в Чернігові зіграє з "Десною".