Вдале повернення: капітан збірної України з біатлону здобув медаль у перших перегонах після операції

Дмитро Підручний / Фото: biathlon.com.ua

Дмитро Підручний став призером на етапі Кубка IBU.

Лідер збірної України з біатлону Дмитро Підручний, який змушений був пропустити кінець минулого року та початок 2023-го через операцію на коліні, здобув "бронзу" на етапі Кубку IBU в австрійському Обертіліасі.

31-річний український біатлоніст посів третє місце в спринті. Для нього це була перша офіційна гонка поточного року.

Припустившись однієї хиби на стрільбищі, Підручний програв 9,8 секунди переможцю гонки – норвежцю Ендре Стрьомсгейму. Другим став ще один предствник Норвегії Вебйорн Серум, який випередив українця лише на 0,4 секунди.

47. Сергій Телень (Україна, 0+2) +2:21.3

Від 8-го до 19 лютого в німецькому Обергофі відбудеться чемпіонат світу-2023 з біатлону. Збірна України вже назвала попередні склади на планетрану першість.

Нагадаємо, 29 січня у швейцарському Ленцергайде завершився чемпіонат Європи з біатлону-2023. На континентальній першості збірна України виборола три медалі: Юлія Джима та Антон Дудченко здобули срібні нагороди в індивідуальних гонках, а Анастасія Меркушина виграла "золото" в спринті.