Великий футбол повернувся: "Боруссія" знищила "Шальке" у першому матчі після карантину

Дортмундці відвантажили супернику чотири "сухі" м'ячі.

Німецька Бундесліга стала першим європейським чемпіонатом, який поновився після паузи, взятої через пандемію коронавірусу. Поєдинки відбувалися за порожніх трибун і з дотриманням суворих заходів безпеки.

Боруссія Дортмунд - Шальке

У першому матчі після рестарту дортмундська "Боруссія" в рамках 26-го туру Бундесліги розгромила "Шальке" з рахунком 4:0.

Підопічні Люсьєна Фавра вийшли вперед на 29-й хвилині. 19-річний норвезький вундеркінд Ерлінг Холанд замкнув простріл Торгана Азара, забивши перший гол у Бундеслізі після поновлення сезону. Цей м’яч став для Холанда 11-м в 9 матчах Чемпіонату Німеччини.

Ерлінг Холанд

Під завісу першого тайму Рафаель Геррейро подвоїв перевагу господарів. Португалець після обрізки гравців "Шальке" на своїй половині поля завершив чудову комбінацію "джмелів" ударом у нижній кут.

У другій половині зустрічі "Боруссія" відзначилася ще двічі. На самому початку тайму Торган Азар прошив голкіпера після стрімкої контратаки своєї команди.

А на 63-й хвилині Холанд зловив оборону "Шальке" на створенні штучного офсайду для Геррейро, який опинився один у центрі штрафного, і увігнав м’яч у праву дев’ятку.

• Після цієї перемоги "Боруссія" з 54 балами закріпила за собою друге місце в турнірній таблиці Бундесліги, "чорно-жовті" відстають на одне очко від "Баварії", яка у неділю зіграє на виїзді проти "Уніона".
  • У "Шальке" 37 очок та восьма сходинка чемпіонату.

У наступному турі "джмелі" 23 травня подуть в гості до "Вольфсбурга", а гельзенкірхенці на наступний день приймуть "Аугсбург".