Великий крок до групового етапу: "Шахтар" здобув вольову перемогу в Бельгії у кваліфікації Ліги чемпіонів

Гра у відповідь відбудеться рівно через тиждень.

Донецький "Шахтар" обіграв бельгійський "Генк" у першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Виїзна для "гірників" зустріч завершилася з рахунком 2:1.

Команди розпочали поєдинок у хорошому темпі - швидко рухали м'яч, але ні господарям, ні гостям не вистачало креативу в атаці. "Гірники" намагалися діяти першим номером, а бельгійці проводили швидкі контратаки.

За такої гри роботи у воротарів було небагато, але перший же удар у площину воріт Анатолія Трубіна став гольовим. На 39-й хвилині голкіпера "Шахтаря" головою метрів з п'яти пробив Пол Онуачу.

twitter.com/KRCGenkofficial

"Гірники" відігралися вже після перерви. Педріньо заробив пенальті, який на 63-й хвилині реалізував Тете.

Гра котилася до нічиєї, але на 81-й хвилині Ісмаїлі в карному майданчику господарів здорово відкрився під закид з правого флангу і викотив м'яч вже майже на порожні ворота Алану Патріку. Той відправив сферу за призначенням і приніс "гірникам" важливу перемогу.

• Матч-відповідь команди зіграють 10 серпня на НСК "Олімпійський" у Києві. Початок поєдинку - о 20:30. Квитки на гру вже у продажу.
  • У разі подолання 3-го кваліфай-раунду "Шахтар" зустрінеться з переможцем пари "Монако" (Франція) - "Спарта" (Чехія).
  • Якщо "гірники" поступляться "Генку" за сумою двох зустрічей, то одразу потраплять до групового етапу Ліги Європи.