Вербич попросив вибачення у вболівальників через виліт з Ліги чемпіонів

Тепер "біло-сині" гратимуть на груповій стадії Ліги Європи.

Півзахисник київського "Динамо" Бен'ямін Вербич прокоментував нічийний результат у домашньому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти бельгійського "Брюгге" (3:3).

Зазначимо, що цей рахунок не влаштував команду Олександра Хацкевича, адже першу дуель на полі бельгійців вони програли (0:1). Вербич попросив вибачення у вболівальників столичного колективу та додав, що тепер всі сили будуть кинути на чемпіонат України. Окрім того, словенець залишився незадоволений тим, що його замінили в середині другої половини протистояння.

"Була тиша ... я довго не міг зайти в роздягальню. Я зараз на нервах, але потрібно дивитися вперед. Ми програли, і я б хотів вибачитися перед нашими вболівальниками, які прийшли нас підтримати. Їх було дуже багато... Вибачте.

У нас було багато моментів. Ми дуже добре грали перші двадцять хвилин, але потім трохи сіли. Те ж саме було і в другому таймі. В кінці гри вже було важко. "Брюгге" вдалося зрівняти рахунок. Так, були індивідуальні помилки, але зараз важко говорити. Це футбол.

Так, коли ми забили другий м'яч, була тільки 55 хвилина, ми добре себе почували. Я був незадоволений, коли мене замінили. Я відчував, що можу грати ще, сили були.

Якщо скажу знову, що багато травмованих ... Не знаю, потрібно рухатися вперед і вигравати чемпіонат України, щоб одразу потрапляти до Ліги чемпіонів", - цитує слова Вербича офіційний сайт "Динамо".

Додамо, що на поєдинку були присутні близько 42 тисяч уболівальників.

Відео Динамо - Брюгге - 3:3. Огляд матчу

Ліга Чемпіонів 2019/2020, 3-й кваліфікаційний раунд, 2 матч. Динамо - Брюгге - 3:3. Відео ключових моментів і голів матчу.

Динамо - Брюгге - 3:3. Огляд матчу
  • Тепер "Динамо" гратиме на груповій стадії Ліги Європи.