"Вест Хем" після виходу на заміну Ярмоленка створив неймовірний камбек у товариському матчі

instagram.com/yarmolenkoandrey

У поєдинку було забито цілих вісім голів.

Лондонський "Вест Хем", за який виступає українець Андрій Ярмоленко, здобув яскраву перемогу в контрольному спарингу проти берлінської "Герти" з рахунком 5:3.

Зазначимо, що сам Ярмоленко вийшов на поле у цьому протистоянні лише на 60 хвилині, змінивши Джека Вілшира. На той момент рахунок у зустрічі був нічийним - 2:2.

Утім, після виходу 29-річного гравця збірної України колектив Мануеля Пеллегріні піднісся духом та зумів тричі відзначитися у сітці воріт голкіпера "Герти". Що стосується самого Ярмоленка, то він не зумів записати до свого активу жодної результативної дії.

Забитими голами за "молотобійців" відзначилися Мануель Лансіні (29 хвилина), Грейді Діангана (78) та Майкл Антоніо (90). Ще два м'ячі за "Вест Хем" провели літні новачки команди - Пабло Форналс (11) та Сабастьян Аллер (70).

• Наступний товариський матч "Вест Хем" проведе 3 серпня. Команда Пеллегріні зустрінеться з іспанським "Атлетиком" (Більбао).
  • Майже весь минулий сезон Ярмоленко відновлювався після травми ахілла, яку отримав у жовтні 2018 року. Через це українець провів лише 9 матчів в АПЛ, забив 2 голи, віддав 1 гольову передачу.

• Минулий сезон "молотобійці" завершили на десятій сходинці в турнірній таблиці АПЛ. "Вест Хем" розпочне новий сезон внутрішньої першості 10 серпня. У першому турі команді Ярмоленка протистоятиме чинний чемпіон Англії - "Манчестер Сіті".

Додамо, що "Вест Хем" зовсім нещодавно програв матч за третє місце на турнірі Asia Trophy.