Збірна Англії у вогняному матчі з вісьмома голами "перестріляла" Косово

Команда Гарета Саутгейта виграла четверту гру кваліфікації.

Збірна Англії в рамках 6-го туру відбору до Чемпіонату Європи-2020 переграла в надрезультативному протистоянні Косово з рахунком 5:3.

Підопічні Гарета Саутгейта першими пропустили в цій зустрічі. Валон Беріша вже на першій хвилині засмутив голкіпера Джордана Пікфорда та вивів таким чином свою команду вперед.

Утім, вже за сім хвилин "леви" відновили паритет у рахунку завдяки голу від Рахіма Стерлінга.

Як виявилося пізніше, цей м'яч лише підбадьорив англійців, які в перші 45 хвилин протистояння ще чотири рази розписалися в сітці воріт Косова. Забитими голами за господарів відзначилися Харрі Кейн (19), Мергім Войвода (38, автогол) та Джейдон Санчо (44, 45).

В другому таймі гра збірної Англії була не такою потужною. Футболісти господарів достатньо помилялися на рівному місці, а також не реалізовували свої моменти.

Ось, наприклад, незабитий пенальті від Кейна на 65 хвилині.

Зазначимо, що до хиби Кейна рахунок на табло вже був 5:3. На 49 хвилині Беріша оформив дубль, а на 55 хвилині Ведат Мурікі з пенальті скоротив відставання своєї команди до двох м'ячів. Сам пенальті "привіз" Харрі Магуайр.

Попри достатню кількість часу, гості не зуміли більше відзначитися, але явно змусили англійців надовго запам'ятати цю битву.

• Після цієї перемоги збірна Англії набрала 12 очок з 12 та продовжила впевнено очолювати групу.
  • Косово, тим часом, залишилося з вісьмома балами на третій позиції.