Ось й завершилася кваліфікація на континентальну першість.
21 березня - 19 листопада 2019 року відбулася кваліфікація Чемпіонату Європи-2020. У ній взяли участь 55 збірних УЄФА.
Дивіться також: календар і результати матчів фінального турніру Євро-2020
- Стикові матчі будуть зіграні 26-31 березня 2020 року. У них розіграють 4 додаткові путівки у фінальну частину.
- Фінальна частина Євро-2020 відбудеться у 12 європеських містах з 12 червня до 12 липня.
Дивіться також: Євро 2020 таблиці і групи фінального турніру
КВАЛІФІКАЦІЯ ЄВРО-2020 |
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ |
ПОВНИЙ КАЛЕНДАР |
1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР / 4 ТУР / 5 ТУР / 6 ТУР / 7 ТУР / 8 ТУР / 9 ТУР / 10 ТУР |
(жиром буде виділено учасників фінального турніру)
ГРУПА A
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | АНГЛІЯ | 8 | 7 | 0 | 1 | 37-6 | 21 | |
2 | ЧЕХІЯ | 8 | 5 | 0 | 3 | 13-11 | 15 | |
3 | КОСОВО | 8 | 3 | 2 | 3 | 13-16 | 11 | |
4 | БОЛГАРІЯ | 8 | 1 | 3 | 4 | 6-17 | 6 | |
5 | ЧОРНОГОРІЯ | 8 | 0 | 3 | 5 | 3-22 | 3 |
ГРУПА B
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | УКРАЇНА | 8 | 6 | 2 | 0 | 17-4 | 20 | |
2 | ПОРТУГАЛІЯ | 8 | 5 | 2 | 1 | 22-6 | 17 | |
3 | СЕРБІЯ | 8 | 4 | 2 | 2 | 17-17 | 14 | |
4 | ЛЮКСЕМБУРГ | 8 | 1 | 1 | 6 | 7-16 | 4 | |
5 | ЛИТВА | 8 | 0 | 1 | 7 | 5-25 | 1 |
ГРУПА C
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | НІМЕЧЧИНА | 8 | 7 | 0 | 1 | 30-7 | 21 | |
2 | НІДЕРЛАНДИ | 8 | 6 | 1 | 1 | 24-7 | 19 | |
3 | ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ | 8 | 4 | 1 | 3 | 9-13 | 13 | |
4 | БІЛОРУСЬ | 8 | 1 | 1 | 6 | 4-16 | 4 | |
5 | ЕСТОНІЯ | 8 | 0 | 1 | 7 | 2-26 | 1 |
ГРУПА D
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ШВЕЙЦАРІЯ | 8 | 5 | 2 | 1 | 19-6 | 17 | |
2 | ДАНІЯ | 8 | 4 | 4 | 0 | 23-6 | 16 | |
3 | ІРЛАНДІЯ | 8 | 3 | 4 | 1 | 7-5 | 13 | |
4 | ГРУЗІЯ | 8 | 2 | 2 | 4 | 7-11 | 8 | |
5 | ГІБРАЛТАР | 8 | 0 | 0 | 8 | 3-31 | 0 |
ГРУПА E
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ХОРВАТІЯ | 8 | 5 | 2 | 1 | 17-7 | 17 | |
2 | УЕЛЬС | 8 | 4 | 2 | 2 | 10-6 | 14 | |
3 | СЛОВАЧЧИНА | 8 | 4 | 1 | 3 | 13-11 | 13 | |
4 | УГОРЩИНА | 8 | 4 | 0 | 4 | 8-11 | 12 | |
5 | АЗЕРБАЙДЖАН | 8 | 0 | 1 | 7 | 5-18 | 1 |
ГРУПА F
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ІСПАНІЯ | 10 | 8 | 2 | 0 | 31-5 | 26 | |
2 | ШВЕЦІЯ | 10 | 6 | 3 | 1 | 23-9 | 21 | |
3 | НОРВЕГІЯ | 10 | 4 | 5 | 1 | 19-11 | 17 | |
4 | РУМУНІЯ | 10 | 4 | 2 | 4 | 17-15 | 14 | |
5 | ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ | 10 | 1 | 0 | 9 | 4-30 | 3 | |
6 | МАЛЬТА | 10 | 1 | 0 | 9 | 3-27 | 3 |
ГРУПА G
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ПОЛЬЩА | 10 | 8 | 1 | 1 | 18-5 | 25 | |
2 | АВСТРІЯ | 10 | 6 | 1 | 3 | 19-9 | 19 | |
3 | СЛОВЕНІЯ | 10 | 4 | 2 | 4 | 16-11 | 14 | |
4 | ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ | 10 | 4 | 2 | 4 | 12-13 | 14 | |
5 | ІЗРАЇЛЬ | 10 | 3 | 2 | 5 | 16-18 | 11 | |
6 | ЛАТВІЯ | 10 | 1 | 0 | 9 | 3-28 | 3 |
ГРУПА H
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ФРАНЦІЯ | 10 | 8 | 1 | 1 | 25-6 | 25 | |
2 | ТУРЕЧЧИНА | 10 | 7 | 2 | 1 | 18-3 | 23 | |
3 | ІСЛАНДІЯ | 10 | 6 | 1 | 3 | 14-11 | 19 | |
4 | АЛБАНІЯ | 10 | 4 | 1 | 5 | 16-14 | 13 | |
5 | АНДОРРА | 10 | 1 | 1 | 8 | 3-20 | 4 | |
6 | МОЛДОВА | 10 | 1 | 0 | 8 | 4-26 | 3 |
ГРУПА I
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | БЕЛЬГІЯ | 10 | 10 | 0 | 0 | 40-3 | 30 | |
2 | РОСІЯ | 10 | 8 | 0 | 2 | 33-8 | 24 | |
3 | ШОТЛАНДІЯ | 10 | 5 | 0 | 5 | 16-19 | 15 | |
4 | КІПР | 10 | 3 | 1 | 6 | 15-20 | 10 | |
5 | КАЗАХСТАН | 10 | 3 | 1 | 6 | 13-17 | 10 | |
6 | САН-МАРИНО | 10 | 0 | 0 | 10 | 1-51 | 0 |
ГРУПА J
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ІТАЛІЯ | 10 | 10 | 0 | 0 | 37-4 | 30 | |
2 | ФІНЛЯНДІЯ | 10 | 6 | 0 | 4 | 16-10 | 18 | |
3 | ГРЕЦІЯ | 10 | 4 | 2 | 4 | 12-14 | 14 | |
4 | БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА | 10 | 4 | 1 | 5 | 20-17 | 13 | |
5 | ВІРМЕНІЯ | 10 | 3 | 1 | 6 | 14-25 | 10 | |
6 | ЛІХТЕНШТЕЙН | 10 | 0 | 2 | 8 | 2-31 | 2 |
КАЛЕНДАР ЄВРО-2020
Жеребкування стикових матчів: 22 листопада 2019 року
Жеребкування фінальної стадії: 30 листопада 2019 року
Півфінали стикових матчів: 26-28 березня 2020 року
Фінали стикових матчів: 29-31 березня 2020 року
Додаткове жеребкування фінальної стадії (якщо буде потрібно): 1 квітня 2020 року
Фінальна стадія: 12 червня-12 липня 2020 року