Уельс останнім отримав путівку до турніру через кваліфікацію.
У заключному турі кваліфікації Євро-2020 збірна України зіграла з командою Сербії. "Синьо-жовті" достроково виграли свою групу та вийшли у фінальний турнір.
Згідно з ним, визначилися всі 20 учасників Чемпіонату Європи, які потрапили туди через відбір. Це: Бельгія, Італія, Росія, Польща, Україна, Іспанія, Туреччина, Франція, Англія, Чехія, Фінляндія, Швеція, Німеччина, Хорватія, Нідерланди, Австрія, Португалія, Швейцарія, Данія та Уельс.
Останніх чотирьох дізнаємося після плей-оф.
- Жеребкування стикових матчів: 22 листопада 2019 року
- Жеребкування фінальної стадії: 30 листопада 2019 року
- Півфінали стикових матчів: 26-28 березня 2020 року
- Фінали стикових матчів: 29-31 березня 2020 року
- Додаткове жеребкування фінальної стадії (якщо буде потрібно): 1 квітня 2020 року
- Фінальна частина Євро-2020 відбудеться у 12 європейських містах від 12 червня до 12 липня.
Дивіться також: календар і результати матчів фінального турніру Євро-2020
Дивіться також: Євро 2020 таблиці і групи фінального турніру
КВАЛІФІКАЦІЯ ЄВРО-2020 | |||||
ТУР 1 / ТУР 2 / ТУР 3 / ТУР 4 / ТУР 5 / ТУР 6 / ТУР 7 / ТУР 8 / ТУР 9 / ТУР 10 | |||||
ПОВНИЙ КАЛЕНДАР ТУРНІРУ | |||||
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ | |||||
Неділя, 17 листопада | |||||
16:00 | Група B | СЕРБІЯ | УКРАЇНА | 2:2 | |
16:00 | Група B | ЛЮКСЕМБУРГ | ПОРТУГАЛІЯ | 0:2 | |
19:00 | Група A | КОСОВО | АНГЛІЯ | 0:4 | |
19:00 | Група A | БОЛГАРІЯ | ЧЕХІЯ | 1:0 | |
21:45 | Група H | МОЛДОВА | ІСЛАНДІЯ | 1:2 | |
21:45 | Група H | АНДОРРА | ТУРЕЧЧИНА | 0:2 | |
21:45 | Група H | АЛБАНІЯ | ФРАНЦІЯ | 0:2 | |
Понеділок, 18 листопада | |||||
21:45 | Група D | ІРЛАНДІЯ | ДАНІЯ | 1:1 | |
21:45 | Група D | ГІБРАЛТАР | ШВЕЙЦАРІЯ | 1:6 | |
21:45 | Група F | ШВЕЦІЯ | ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ | 3:0 | |
21:45 | Група F | ІСПАНІЯ | РУМУНІЯ | 5:0 | |
21:45 | Група F | МАЛЬТА | НОРВЕГІЯ | 1:2 | |
21:45 | Група J | ЛІХТЕНШТЕЙН | БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА | 0:3 | |
21:45 | Група J | ІТАЛІЯ | ВІРМЕНІЯ | 9:1 | |
21:45 | Група J | ГРЕЦІЯ | ФІНЛЯНДІЯ | 2:1 | |
Вівторок, 19 листопада | |||||
21:45 | Група C | НІДЕРЛАНДИ | ЕСТОНІЯ | 5:0 | |
21:45 | Група C | НІМЕЧЧИНА | ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ | 6:1 | |
21:45 | Група E | УЕЛЬС | УГОРЩИНА | 2:0 | |
21:45 | Група E | СЛОВАЧЧИНА | АЗЕРБАЙДЖАН | 2:0 | |
21:45 | Група G | ПОЛЬЩА | СЛОВЕНІЯ | 3:2 | |
21:45 | Група G | ЛАТВІЯ | АВСТРІЯ | 1:0 | |
21:45 | Група G | ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ | ІЗРАЇЛЬ | 1:0 | |
21:45 | Група I | БЕЛЬГІЯ | КІПР | 6:1 | |
21:45 | Група I | САН-МАРИНО | РОСІЯ | 0:5 | |
21:45 | Група I | ШОТЛАНДІЯ | КАЗАХСТАН | 3:1 | |