Відбір на Євро-2020. Календар і розклад усіх матчів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Європейська кваліфікація триватиме до листопада 2019-го.

У четвер, 21 березня, стартувала кваліфікація на Чемпіонат Європи 2020 року. Відбірковий цикл Євро-2020 триватиме з березня до листопада 2019 року.

Збірна України зіграє у Групі В проти Португалії, Сербії, Литви та Люксембургу.

Євро-2020_3
Associated Press
Групи кваліфікації Євро-2020

Жеребкування стикових матчів відбудеться 22 листопада 2019 року. У стиках зіграють 16 найкращих представників груп Ліги націй (по одному від кожної групи) серед тих, хто не пробився у фінальну стадію через Європейську кваліфікацію. У плей-оф визначиться доля чотирьох додаткових путівок (по одній на кожну Лігу).

Фінальний турнір відбудеться у 12 європейських містах з 12 червня до 12 липня. Він розпочнеться в Римі на стадіоні "Олімпіко". 

Поєдинки групового етапу прийматимуть: Рим і Баку (Група A), Санкт-Петербург і Копенгаген (Група B),  Амстердам і Бухарест (Група C),  Лондон і Глазго (Група D),  Більбао і Дублін (Група E), Мюнхен і Будапешт (Група F). Чвертьфінали приймуть: Санкт-Петербург, Рим, Мюнхет і Баку. Півфінали - Лондон. Фінал також відбудеться у Лондоні на "Вемблі" 12-го липня.

______________________________________________________________________________

КВАЛІФІКАЦІЯ ЄВРО-2020

ПОВНИЙ КАЛЕНДАР ТУРНІРУ

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

всі матчі розпочинаються о 21:45 за київським часом, якщо не вказано інше

ТУР 1

Четвер, 21 березня

Група C

Нідерланди - Білорусь

Північна Ірландія - Естонія

Група E

Хорватія - Азербайджан

Словаччина - Угорщина

Група G

Австрія - Польща

Македонія - Латвія

Ізраїль - Словенія

Група I

Бельгія - Росія

Казахстан - Шотландія (16:00)

Кіпр - Сан-Марино

 

П'ятниця, 22 березня

 

Група A

Англія - ​​Чехія

Болгарія - Чорногорія

Група B

Португалія - ​​Україна

Люксембург - Литва

Група H

Молдова - Франція

Андорра - Ісландія

Албанія - Туреччина

 

Субота, 23 березня

 

Група D

Грузія - Швейцарія (15:00)

Гібралтар - Ірландія (18:00)

Група F

Іспанія - Норвегія

Швеція - Румунія (18:00)

Мальта - Фарерські острови (18:00)

Група J

Італія - ​​Фінляндія

Боснія і Герцеговина - Вірменія

Ліхтенштейн - Греція

______________________________________________________________________________

ТУР 2

Неділя, 24 березня

 

Група C

Нідерланди - Німеччина

Північна Ірландія - Білорусь

Група E

Уельс - Словаччина (15:00)

Угорщина - Хорватія (18:00)

Група G

Ізраїль - Австрія (18:00)

Польща - Латвія

Словенія - Македонія

Група I

Казахстан - Росія (15:00)

Сан-Марино - Шотландія (18:00)

Кіпр - Бельгія

 

Понеділок, 25 березня

 

Група A

Чорногорія - Англія

Косово - Болгарія

Група B

Португалія - ​​Сербія

Люксембург - Україна

Група H

Туреччина - Молдова (18:00)

Франція - Ісландія

Андорра - Албанія

 

Вівторок, 26 березня

 

Група D

Швейцарія - Данія

Ірландія - Грузія

Група F

Мальта - Іспанія

Норвегія - Швеція

Румунія - Фарерські острови

Група J

Вірменія - Фінляндія (18:00)

Італія - ​​Ліхтенштейн

Боснія і Герцеговина - Греція

______________________________________________________________________________

ТУР 3

П'ятниця, 7 червня

 

Група A

Чехія - Болгарія

Чорногорія - Косово

Група B

Україна - Сербія

Литва - Люксембург

Група D

Грузія - Гібралтар (18:00)

Данія - Ірландія

Група F

Фарерські острови - Іспанія

Швеція - Мальта

Норвегія - Румунія

Група G

Македонія - Польща

Австрія - Словенія

Латвія - Ізраїль

 

Субота, 8 червня

 

Група C

Естонія - Північна Ірландія (18:00)

Білорусь - Німеччина

Група E

Хорватія - Уельс (15:00)

Азербайджан - Угорщина (18:00)

Група H

Ісландія - Албанія (15:00)

Молдова - Андорра (18:00)

Туреччина - Франція

Група I

Росія - Сан-Марино (18:00)

Бельгія - Казахстан

Шотландія - Кіпр

Група J

Фінляндія - Боснія і Герцеговина (18:00)

Вірменія - Ліхтенштейн (18:00)

Греція - Італія

______________________________________________________________________________

ТУР 4

Понеділок, 10 червня

 

Група A

Чехія - Чорногорія

Болгарія - Косово

Група B

Україна - Люксембург

Сербія - Литва

Група D

Данія - Грузія

Ірландія - Гібралтар

Група F

Іспанія - Швеція

Мальта - Румунія

Фарерські острови - Норвегія

Група G

Польща - Ізраїль

Македонія - Австрія

Латвія - Словенія

 

Вівторок, 11 червня

 

Група C

Німеччина - Естонія

Білорусь - Північна Ірландія

Група E

Азербайджан - Словаччина (18:00)

Угорщина - Уельс

Група H

Андорра - Франція

Ісландія - Туреччина

Албанія - Молдова

Група I

Казахстан - Сан-Марино (16:00)

Бельгія - Шотландія

Росія - Кіпр

Група J

Італія - ​​Боснія і Герцеговина

Греція - Вірменія

Ліхтенштейн - Фінляндія

______________________________________________________________________________

ТУР 5

Четвер, 5 вересня

 

Група D

Ірландія - Швейцарія

Гібралтар - Данія

Група F

Румунія - Іспанія

Норвегія - Мальта

Фарерські острови - Швеція

Група G

Ізраїль - Македонія

Група J

Вірменія - Італія (18:00)

Боснія і Герцеговина - Ліхтенштейн

Фінляндія - Греція

 

П'ятниця, 6 вересня

 

Група C

Німеччина - Нідерланди

Естонія - Білорусь

Група E

Словаччина - Хорватія

Уельс - Азербайджан

Група G

Словенія - Польща

Австрія - Латвія

Група I

Сан-Марино - Бельгія

Шотландія - Росія

Кіпр - Казахстан

 

Субота, 7 вересня

 

Група A

Косово - Чехія (15:00)

Англія - ​​Болгарія (18:00)

Група B

Литва - Україна (18:00)

Сербія - Португалія

Група H

Ісландія - Молдова (18:00)

Франція - Албанія

Туреччина - Андорра

______________________________________________________________________________

ТУР 6

Неділя, 8 вересня

 

Група D

Швейцарія - Гібралтар (18:00)

Грузія - Данія (18:00)

Група F

Іспанія - Фарерські острови (15:00)

Румунія - Мальта (18:00)

Швеція - Норвегія

Група J

Вірменія - Боснія і Герцеговина (18:00)

Фінляндія - Італія

Греція - Ліхтенштейн

 

Понеділок, 9 вересня

 

Група C

Північна Ірландія - Німеччина

Естонія - Нідерланди

Група E

Азербайджан - Хорватія (18:00)

Угорщина - Словаччина

Група G

Польща - Австрія

Словенія - Ізраїль

Латвія - Македонія

Група I

Шотландія - Бельгія

Росія - Казахстан

Сан-Марино - Кіпр

 

Вівторок, 10 вересня

 

Група A

Англія - ​​Косово

Чорногорія - Чехія

Група B

Литва - Португалія

Люксембург - Сербія

Група H

Франція - Андорра

Албанія - Ісландія

Молдова - Туреччина

______________________________________________________________________________

ТУР 7

Четвер, 10 жовтня

 

Група C

Нідерланди - Північна Ірландія

Білорусь - Естонія

Група E

Хорватія - Угорщина

Словаччина - Уельс

Група G

Латвія - Польща

Австрія - Ізраїль

Македонія - Словенія

Група I

Казахстан - Кіпр (16:00)

Бельгія - Сан-Марино

Росія - Шотландія

 

П'ятниця, 11 жовтня

 

Група A

Чехія - Англія

Чорногорія - Болгарія

Група B

Португалія - ​​Люксембург

Україна - Литва

Група H

Ісландія - Франція

Туреччина - Албанія

Андорра - Молдова

 

Субота, 12 жовтня

 

Група D

Грузія - Ірландія (15:00)

Данія - Швейцарія (18:00)

Група F

Фарерські острови - Румунія (18:00)

Норвегія - Іспанія

Мальта - Швеція

Група J

Боснія і Герцеговина - Фінляндія (18:00)

Італія - ​​Греція

Ліхтенштейн - Вірменія

______________________________________________________________________________

ТУР 8

Неділя, 13 жовтня

 

Група C

Білорусь - Нідерланди (18:00)

Естонія - Німеччина

Група E

Угорщина - Азербайджан (18:00)

Уельс - Хорватія

Група G

Польща - КЮР Македонія

Словенія - Австрія

Група I

Казахстан - Бельгія (15:00)

Кіпр - Росія (18:00)

Шотландія - Сан-Марино (18:00)

 

Понеділок, 14 жовтня

 

Група A

Болгарія - Англія

Косово - Чорногорія

Група B

Україна - Португалія

Литва - Сербія

Група H

Франція - Туреччина

Ісландія - Андорра

Молдова - Албанія

 

Вівторок, 15 жовтня

 

Група D

Швейцарія - Ірландія

Гібралтар - Грузія

Група F

Швеція - Іспанія

Румунія - Норвегія

Фарерські острови - Мальта

Група G

Ізраїль - Латвія

Група J

Ліхтенштейн - Італія

Греція - Боснія і Герцеговина

Фінляндія - Вірменія

______________________________________________________________________________

ТУР 9

Четвер, 14 листопада

 

Група A

Англія - ​​Чорногорія

Чехія - Косово

Група B

Португалія - ​​Литва

Сербія - Люксембург

Група H

Туреччина - Ісландія (18:00)

Франція - Молдова

Албанія - Андорра

 

П'ятниця, 15 листопада

 

Група D

Швейцарія - Грузія

Данія - Гібралтар

Група F

Іспанія - Мальта

Румунія - Швеція

Норвегія - Фарерські острови (18:00)

Група J

Вірменія - Греція (18:00)

Фінляндія - Ліхтенштейн (18:00)

Боснія і Герцеговина - Італія

 

Субота, 16 листопада

 

Група C

Німеччина - Білорусь

Північна Ірландія - Нідерланди

Група E

Азербайджан - Уельс (18:00)

Хорватія - Словаччина

Група G

Словенія - Латвія (18:00)

Ізраїль - Польща

Австрія - Македонія

Група I

Кіпр - Шотландія (15:00)

Росія - Бельгія (18:00)

Сан-Марино - Казахстан (18:00)

______________________________________________________________________________

ТУР 10

Неділя, 17 листопада

 

Група A

Косово - Англія (18:00)

Болгарія - Чехія (18:00)

Група B

Люксембург - Португалія (15:00)

Сербія - Україна (15:00)

Група H

Албанія - Франція

Молдова - Ісландія

Андорра - Туреччина

 

Понеділок, 18 листопада

 

Група D

Гібралтар - Швейцарія

Ірландія - Данія

Група F

Іспанія - Румунія

Швеція - Фарерські острови

Мальта - Норвегія

Група J

Італія - ​​Вірменія

Ліхтенштейн - Боснія і Герцеговина

Греція - Фінляндія

 

Вівторок, 19 листопада

 

Група C

Німеччина - Північна Ірландія

Нідерланди - Естонія

Група E

Уельс - Угорщина

Словаччина - Азербайджан

Група G

Польща - Словенія

Латвія - Австрія

Македонія - Ізраїль

Група I

Бельгія - Кіпр

Сан-Марино - Росія

Шотландія - Казахстан

______________________________________________________________________________

КАЛЕНДАР ЄВРО-2020

Жеребкування стикових матчів: 22 листопада 2019 року
Жеребкування фінальної стадії: 30 листопада 2019 року
Півфінали стикових матчів: 26-28 березня 2020 року
Фінали стикових матчів: 29-31 березня 2020 року
Додаткове жеребкування фінальної стадії (якщо буде потрібно): 1 квітня 2020 року
Фінальна стадія: 12 червня-12 липня 2020 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції