Відданий контракту: Ребров заявив, що залишається в "Аль-Айні"

Відданий контракту: Ребров заявив, що залишається в "Аль-Айні"

Al Ain FC

Саме Сергій Ребров вважався головним кандидатом на пост тренера національної збірної після відходу Андрія Шевченка.

Головний тренер футбольного клубу ОАЕ "Аль-Айн" Сергій Ребров розповів про свій контракті і про запрошення на пост наставника збірної України.

Про це повідомляє прес-служба клубу "Аль-Айн".

Ребров підтвердив, що дійсно отримав пропозицію очолити українську збірну, але у нього є контракт з арабським клубом, якого повинен дотримуватися.

"Я був би, безумовно, щасливий, якби став тренувати збірну своєї країни, але зараз я відданий своєму контракту. Якщо клуб вирішить, що я повинен піти, то я обов'язково візьму на себе завдання тренувати національну команду моєї країни", — сказав Ребров .

Зараз український тренер проводить збори зі своєю командою в Іспанії. Він заявив, що задоволений роботою своїх підопічних.

"Виконана робота була чудовою. Звичайно, є деякі дрібні деталі, які вимагають подвоєних зусиль, щоб досягти необхідного рівня. Але в цілому все добре", — зазначив він.

Раніше в ЗМІ писали, що екснаставник київського "Динамо" і угорського "Ференцвароша" Сергій Ребров розірвав контракт зі своїм нинішнім клубом "Аль-Айн" з ОАЕ, щоб очолити збірну. Це підтвердив і інший кандидат на цю посаду — Мирон Маркевич.

Однак відомий спортивний журналіст Ігор Циганик повідомив, що Ребров так і не розірвав контракт з "Аль-Айном".

У ЗМІ пишуть про нового несподіваного кандидата. Якщо Сергій Ребров не домовиться зі своїм нинішнім клубом, на місце наставника національної збірної можуть взяти тренера "молодіжки" U-18 Олександра Петракова.

Новини України: УАФ тримає інтригу і поки не представила наступника нового тренера збірної 

Новини України: УАФ тримає інтригу і поки не представила наступника нового тренера збірної 

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація