Відомий британський боксер: вірю, що Чісора нокаутує Усика, якщо буде мотивований

Відомий британський боксер: вірю, що Чісора нокаутує Усика, якщо буде мотивований

Наразі їхня дуель перенесена через пандемію коронавірусу.

Британський боксер Ділліан Вайт прокоментував майбутню дуель між співвітчизником Дереком Чісорою та українцем Олександром Усиком.

За словами Вайта, він не впевнений у тому, що Сашко досягне успіху в хевівейті (надважка вага). Що до протистояння з Чісорою, то тут фаворитом, на його думку, є саме Дерек.

Слова Вайта цитує BoxingNews24.

"Чісора сильний фізично. Є одна властивість, завдяки якій він небезпечний. Йому все одно, як все закінчиться - перемога, поразка чи нічия. Він програвав 9 разів, але все ще перебуває в топ-10 суперважкої ваги.

Я вірю, що з належною мотивацією Чісора нокаутує Усика. Я двічі бився з Дереком (обидва рази переміг, прим.). Утримувати його на безпечній дистанції - непросте завдання. Але ж ми з ним важимо однаково.

Я великий хлопець від природи, а Усик - ні. Олександр може похвалитися рухом і атлетизмом, але Чісора - простий хлопець, який влаштує рубку. Ми раз по раз бачили це в його боях. Поєдинки з Дереком не бувають легкими", - сказав Вайт.

  • Зустріч Усика та Чісори повинна була відбутися 23 травня в Лондоні, проте її перенесли на літо через пандемію коронавірусу.

  • Наразі в активі Вайта 27 перемог (18 нокаутів) та одна поразка. В своєму останньому поєдинку він завдяки рішенню суддів переміг Маріуша Ваха (Польща).

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів