Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вихриста позбавлять стипендії через перехід у професійний бокс і віддадуть її іншим спортсменам

Відповідний документ додали на сайті Кременчуцької міської ради до проєктів рішень.

Українського боксера надважкої ваги Віктора Вихриста, який перейшов у профі, збираються позбавити стипендії.

Як повідомляє kremenchug.pl.ua, відповідний документ додали на сайті Кременчуцької міської ради до проєктів рішень, які хочуть винести на чергову сесію. Стипендію спортсмену збиралися платити з лютого до грудня 2020 року. Вона становить 6 тисяч гривень на місяць.

Віктор Вихрист, Віктор Фауст_4
facebook.com/ECBOXING Foto Torsten Helmke

Згідно з документом, замість Вихриста до списку хочуть додати ще трьох спортсменів: Руслана Артищенка (бокс), Іллю Семенцова (греко-римська боротьба), Щаву Кирила (велосипедний спорт).

  • Раніше Федерація боксу обурилася рішенням боксера перейти у профі за півроку до Олімпійських ігор, дискваліфікувала його тренера і висунула недовіру менеджеру. Вихрист вважався одним з основних представників збірної України на Іграх у Токіо.

"На наше глибоке переконання, подібні дії спортсменів є непрофесійними, неспортивними і неетичними стосовно держави, федерації, колег по збірній, тренерського складу та українського боксу в цілому", - йшлося у заяві ФБУ.

Федерація також висловила переконання, що інцидент може негативно вплинути на перспективи представників збірної в надважкій вазі взяти участь в Олімпіаді-2020. Тому ініціювала проведення невідкладних спільних засідань з керівництвом Міністерства культури, молоді і спорту, з розробки механізмів запобігання подібних інцидентів.

Зазначимо, що Вихрист уклав контракт з німецькою компанією EC Boxing Promotion і виступатиме під ім’ям Віктор Фауст.

Нагадаємо, Вихрист-Фауст дебютував у професійному боксі швидкою перемогою над білорусом Андрієм Мазаніком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції