Вилучення, два пенальті та драма в компенсований час: Англія насилу здолала Ісландію в Лізі націй

Команда Гарета Саутгейта вирвала перемогу у шаленій кінцівці.

Фантастичну розв’язку подарував матч 1-го туру групи 2 Дивізіону А Ліги націй між збірними Ісландії та Англії. Підопічні Гарета Саутгейта вирвали перемогу (1:0) у компенсований час, але були дуже близькі до втрати очок.

Усе найцікавіше почало відбуватися у другому таймі. На 71-й хвилині Кайл Вокер отримав другу жовту картку та залишив англійців у меншості.

Попри це, скандинави продовжили грати від оборони, але на 90-й хвилині пропустили з пенальті. Сверрір Ігнасон зіграв рукою у своєму штрафному майданчику та був вилучений з поля, а Рахім Стерлінг реалізував удар з 11-метрової позначки.

Ісландія усіма силами пішла відіграватися і на 90+3 хвилині заробила пенальті. Однак вирвати нічию господарям не вдалося - Біркір Б’ярнасон пробив повз ворота Джордана Пікфорда.

Ісландія - Англія

В іншому матчі цієї групи зійдуться Данія і Бельгія. Цей поєдинок розпочнеться сьогодні о 21:45.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що суперник України на Євро-2020 обіграв Польщу в стартовому турі Ліги націй.