Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він народився в Криму, а це частина Росії": у РФ замислилися про надання громадянства Усику

Вони чекають, поки боксер звернеться до них з цим проханням.

У Росії замислилися про надання громадянства абсолютному чемпіону світу Олександру Усику.

Про це заявив депутат Держдуми РФ та президент Федерації керлінгу Дмитро Свищев. За його словами, вони чекають, коли боксер звернеться до них з цим проханням.

"Олександр - людина, яка зробила дуже багато для своєї країни, як і країна для нього. Швидше за все, причина ситуації, що склалася - ті нападки, які на нього вчинили українські політики і вболівальники після бою з Гассієвим. Вважаю, що це справа самого боксера.

Усик народився в Криму, в Сімферополі, а Крим є частиною Росії. Думаю, що Олександра із задоволенням прийняла б будь-яка держава. Особисто з ним не знайомий, але, судячи з вчинків, це людина з високими моральними і етичними звичаями. Усик ніколи не говорив поганих слів ні про Україну, ні про Росію, він завжди стриманий у своїх висловлюваннях, не дивлячись на складну ситуацію між країнами.

Поки такого запиту не було, передчасно щось обговорювати, але якщо Усик звернеться з проханням натуралізувати його в Росії - варто замислитися. Будь-яка країна із задоволенням надала б Олександру право на проживання і громадянство", - цитує слова Свищева sport-express.ru.

Нагадаємо, що в своєму останньому бою Усик здолав саме росіянина. Суперником був Мурат Гассієв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції