Вишуканий парашут: форвард "Манчестер Юнайтед" забив один з найкращих голів сезону (відео)

Уругвайський голеадор поклав шедевр із 35 метрів.

Нападник "Манчестер Юнайтед" Едінсон Кавані відзначився неймовірно ефектним голом у воротах "Фулхема" в матчі 37-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ).

На 15-й хвилині поєдинку уругвайський бомбардир отримав м'яч неподалік від центрального кола після елегантної передачі п'ятою від Бруну Фернандеша, зробив декілька кроків та розкішним парашутом закинув ігровий знаряд за комірець голкіперу "дачників" Альфонсу Ареоля.

Для Кавані цей гол-красень став ювілейним, 10-м у нинішньому сезоні АПЛ. 34-річний "Матадор" - третій футболіст в історії МЮ у віці 33 року і більше на початок сезону, який забив 10+ голів за одну кампанію. Раніше це вдавалося Тедді Шерінгему (сезон-2000/01) і Златану Ібрагімовичу (2016/17).

Варто зазначити, що успіхи уругвайця не залишилися непоміченими. Нещодавно манчестерський клуб подовжим з ним контракт ще на один сезон.

Поєдинок завершився внічию 1:1. На 76-й хвилині Джо Браян зрівняв рахунок, забивши за команду гостей.

• "Манчестер Юнайтед"  (71 очко) посідає друге місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • "Фулхем" йде на 18-й позиції та вже вилетів до Чемпіоншипу.