Вісім голів на двох. "Десна" у мегарезультативному матчі розбила "Карпати" та піднялася на друге місце в УПЛ

Команда Олександра Рябоконя зім'яла львівський клуб в яскравому поєдинку.

"Десна" в рамках 17-го туру української Прем’єр-ліги здобула фантастичну гостьову перемогу над "Карпатами" - 6:2.

Чернігівський клуб відкрив рахунок у дебюті зустрічі - Імереков скористався відскоком м’яча після подачі кутового і пробив повз Кудрика.

Відео Карпати – Десна - 0:1. Відео голу Імерекова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 17 тур. Карпати – Десна - 0:1. Відео голу Імерекова на 3 хвилині матчу.

Карпати – Десна - 0:1. Відео голу Імерекова

На 16-й хвилині Філіппов холоднокровно реалізував пенальті та подвоїв перевагу гостей.

Відео Карпати – Десна - 0:2. Відео голу Філіпова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 17 тур. Карпати – Десна - 0:2. Відео голу Філіпова на 15 хвилині матчу.

Карпати – Десна - 0:2. Відео голу Філіпова

У наступній атаці "Карпати" скоротили відставання в рахунку - Єгор Назарина відзначився з 11-метрової позначки після порушення правил на Мартінсі.

Відео Карпати – Десна - 1:2. Відео голу Назарини

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 17 тур. Карпати – Десна - 1:2. Відео голу Назарини на 17 хвилині матчу.

Карпати – Десна - 1:2. Відео голу Назарини

На початку другого тайму "Десна" знову повела у два м’ячі - Владислав Калитвинцев підібрав м’яч після прострілу Мостового і відправив ігровий знаряд у дальній кут.

Відео Карпати – Десна - 1:3. Відео голу Калитвинцева

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 17 тур. Карпати – Десна - 1:3. Відео голу Калитвинцева на 51 хвилині матчу.

Карпати – Десна - 1:3. Відео голу Калитвинцева

До всіх бід "Карпат" додалося ще й вилучення на 57-й хвилині матчу. Голкіпер львів’ян Олег Кудрик збив на підступах до штрафного майданчика Хльобаса і отримав пряму червону картку за фол останньої надії.

Відео Карпати – Десна - 1:3. Відео вилучення Кудрика

Чемпіонат України 2019/2020. 17 тур. Карпати – Десна - 1:3. Відео вилучення Кудрика на 57 хвилині матчу.

Карпати – Десна - 1:3. Відео вилучення Кудрика

У меншості львівський клуб все одно спробував нав’язати боротьбу супернику та відквитав один гол. Бойчук з передачі Мартінса забив ефектним ударом в падінні через себе.

Відео Карпати – Десна - 2:3. Відео голу Бойчука

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 17 тур. Карпати – Десна - 2:3. Відео голу Бойчука на 64 хвилині матчу.

Карпати – Десна - 2:3. Відео голу Бойчука

Пропустивши, команда Олександра Рябоконя забрала м’яч під контроль та цілком заслужено забила ще двічі у ворота "Карпат". Спочатку Філіппов розрізав оборону пасом на Хльобаса, а Дмитро обійшов голкіпера і відправив м’яч під поперечину. А згодом Калитвинцев оформив дубль, реалізувавши вихід сам на сам.

Відео Карпати – Десна - 2:4. Відео голу Хльобаса

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 17 тур. Карпати – Десна - 2:4. Відео голу Хльобаса на 77 хвилині матчу.

Карпати – Десна - 2:4. Відео голу Хльобаса

Відео Карпати – Десна - 2:5. Відео голу Калитвинцева

Карпати – Десна - 2:5. Відео голу Калитвинцева

На цьому побиття не закінчилося. За хвилину до кінця основного часу Філіппов вирвався на побачення з воротарем, обіграв голкіпера і закотив м'яч у порожні ворота - 6:2.

Відео Карпати – Десна - 2:6. Відео голу Філіпова

Карпати – Десна - 2:6. Відео голу Філіпова

"Десна" (33 очки) завдяки перемозі піднялася на друге місце в УПЛ, обійшовши "Зорю" (31) та "Динамо" (33).

Сьогодні підопічні Олексія Михайличенка зіткнуться з луганчанами в очній битві - початок матчу о 17:00. Дивіться пряму трансляцію на каналі 2+2 та ТСН Проспорт.

"Карпати" з 11 очками залишилися на передостанній, 11-й, позиції Чемпіонату України.