Віталій Кличко став почесним чемпіоном WBC, його пояс тепер вакантний

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Віталій Кличко став почесним чемпіоном WBC, його пояс тепер вакантний

Віталій Кличко - почесний чемпіон WBC / Фото: Facebook

WBC висловила підтримку Кличку-старшому у його політичній діяльності.

Український боксер Віталій Кличко став почесним чемпіоном Всесвітньої боксерської ради (WBC). Таке рішення прийняла організація сьогодні, 16 грудня.

Відтак, чемпіонський пояс Кличка-старшого у надважкій вазі стає вакантним. А ось звання почесного чемпіона дає Віталію можливість вимагати бою з володарем титулу.

WBC повністю підтримує Кличка у його політичній діяльності в Україні і розуміє, що найближчим часом він не матиме можливості захищати свій пояс.

"Я хочу подякувати WBC і його президенту Дону Хосе Сулейману за підтримку в нашій боротьбі за демократію і свободу в Україні. Це було і є великою честю бути володарем титулу WBC і я завжди робив це з гордістю.

Пропозиція WBC дає мені теоретичну можливість повернутися в ринг, що я не можу собі уявити наразі в ситуації, що склалася. Зараз я повністю сконцентрований на політичній ситуації в Україні, і я відчуваю, що людям я потрібний . Мій брат Володимир здобуде більше у спорті, і я буду - як завжди - підтримувати його, як він наразі підтримує мене в моїй політичної боротьбі", - сказав Кличко-старший.

Нагадаємо, що до 15 грудня WBC давала українцю час на роздуми про продовження кар'єри, адже Віталій казав, що хоче битися в 2014 році. Тепер він зможе повністю зосередитися на політиці.

Наступна публікація