"Візьміть його в Голлівуд". У Португалії арбітр "купився" на відверту симуляцію та несправедливо вилучив гравця

Футболіст "Портімоненсе" міг би зніматися у розкішних фільмах.

Півзахисник "Спортинга" Яннік Болазі несправедливо отримав червону картку в матчі Кубка Ліги проти "Портімоненсе".

Наприкінці першого тайму 30-річний конголезець отримав м’яч біля штрафного майданчика суперника і став фінтити у боротьбі із захисником. Гравець "Портімоненсе" вирішив перехитрити рефері та заробити вилучення для свого опонента. Він дуже ефектно звалився на газон, тримаючись за обличчя, хоча насправді жодного доторку не було.

Навіть у більшості  "Портімоненсе" не зумів втримати перемогу. Наприкінці другого тайму "Спортинг" забив три м’ячі і виграв з рахунком 4:2.

Болазі після матчу виклав відео епізоду у Twitter, наголосивши на акторській майстерності свого кривдника.

"Візьміть його в Голлівуд. А я просто щасливий, що команда виграла. Ми в півфіналі", - написав гравець "Спортинга".

Раніше розповідалося, як воротар дитячої команди "Фламенго" здійснив сім суперсейвів поспіль.