Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Визначено найбагатшого спортсмена за всю історію людства

Гай Аппулей Діокл, який жив у другому столітті нашої ери в Стародавньому Римі, заробив на перегонах колісниць суму, що зараз дорівнює 15 млрд доларів.

Найбільш високооплачуваним спортсменом усіх часів і народів був колісничий Гай Аппулей Діокл, який жив у другому столітті нашої ери в Стародавньому Римі.

За свою спортивну кар'єру Гай Аппулей Діокл заробив суму, яка сьогодні дорівнює 15 мільярдам доларів. Тим самим він значно обійшов знаменитого гольфіста Тайгера Вудса, який першим з сучасних спортсменів заробив 1 мільярд доларів (це сталося у 2008-му році).

Як встановив професор Чиказького університету Пітер Страк, Діокл виступав у найбільш популярному давньоримському виді спорту – перегони колісниць - на найбільшому тодішньому стадіоні-іподромі "Циркус Максимус".

Прибувши до Риму з району сучасної Португалії, Діокл розпочав свою спортивну кар'єру у 18-річному віці і завершив її в 42 роки.

За цей час за свої перемоги він заробив 35863120 сестерціїв - ця сума була викарбувана на знайденому під час розкопок пам'ятнику, який був споруджений на честь чемпіона давньоримських гонщиків його вболівальниками.

Професор Страк назвав найбагатшого спортсмена сучасності Тайгера Вудса "бідняком" у порівнянні з Гаєм Аппулеєм Діоклом. При цьому в Римі не було ані відрахувань від реклами, ані від засобів масової інформації. Гроші спортсмени отримували тільки за участь у змаганнях.

Перегони колісниць в античності були дуже небезпечним видом спорту, змагання часто завершувалися загибеллю візничих. Проте переможці заробляли величезні суми призових грошей. Їх надавали організатори ігор - багаті римляни, які обіймали офіційні посади, а потім імператори. Вони спонсорували масові видовища, щоб домогтися популярності серед населення.

Читайте також:

У Саудівській Аравії знайшли спільного предка людини і мартишки

На Криті 150 тисяч греків встановили танцювальний рекорд

Названо найбільш високооплачуваного менеджера світу

Доктор Хаус - найбільш високооплачувана зірка року

Залиште свій коментар

Вибір редакції