Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Визначилися суперники "Зорі" і "Маріуполя" у 3-му кваліфай-раунді Ліги Європи. Результати всіх матчів

Українські клуби зіграють проти болгар і голландців.

Відбулися матчі-відповіді 2-го туру кваліфікації Ліги Європи, за результатами яких стали відомі суперники "Зорі" і "Маріуполя" у 3-му кваліфай-раунді.

"Маріуполь" зіграє з нідерландським "АЗ Алкмаром", а Зоря" - з ЦСКА (Софія, Болгарія).

Матчі цієї стадії заплановано на 6-8 серпня та 13-15.

Зазначимо, що перед цим відбудеться жеребкування раунду плей-оф - 5 серпня.

Нагадаємо, у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи "Зоря" пройшла чорногорську "Будучность".

 

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

(у дужках - загальний рахунок двох матчів)

Вівторок, 30 липня

Лінкольн Руд Імпс – Арарат-Вірменія – 1:2 (1:4)

Судува – Тре Пенне – 5:0 (10:0)

Дюделанж – Шкендія – 1:1 (3:2)

Феронікелі – Слован Братислава – 0:2 (1:4)

Середа, 31 липня

Чукарічкі – Мольде – 1:3 (1:3)

Четвер, 1 серпня

Астана – Санта-Колома – 4:1 (4:1)

Ордабаси – Млада-Болеслав – 2:3 (3:4)

Кайрат – Хапоель Беер-Шева – 1:1 (1:3)

Віторул – Гент – 2:1 (5:7)

Зоря – Будучность – 1:0 (4:1)

Купіо – Легія – 0:0 (0:1)

Університатя Крайова – Гонвед – 0:0 (3:1 пен.) (0:0)

Рига – Пяст – 2:1 (4:4)

Хекен – АЗ Алкмаар – 0:3 (0:3)

Дебрецен – Торіно – 1:4 (1:7)

Левскі – АЕК Ларанка – 0:4 (0:7)

Шериф – Партізані – 1:1 (2:1)

АЕЛ – Аріс – 0:1 (0:1)

Аполлон Лімасол – Шемрок Роверс – 3:1 (д.ч.) (4:3)

Маккабі Хайфа – Страсбур – 2:1 (3:4)

Клаксвік – Люцерн – 0:1 (0:2)

Мальме – Домжале – 3:2 (5:4)

Динамо Тбілісі – Габала – 3:0 (5:0)

Вадуц – Фехервар – 2:0 (д.ч.) (2:1)

Яблонець – Пюнік – 0:0 (1:2)

Зрінські – Утрехт – 2:1 (д.ч.) (3:2)

Атромітос – Дунайска Стреда – 3:2 (5:3)

Нефтчі – Арсенал Тула – 3:0 (4:0)

Лієпая – Норчепінг – 0:1 (0:3)

Лудогорець – Валюр – 4:0 (5:1)

Прогрес – Рейнджерс – 0:0 (0:2)

Брондбю – Лехія – 4:1 (д.ч.) (5:3)

Есб’єрг – Шахтар Солігорськ – 0:0 (0:2)

Гзіра – Вентспілс – 2:2 (2:6)

Олімпія Любляна – Ені Малатьяспор – 0:1 (2:3)

Стяуа – Алашкерт – 2:3 (5:3)

Айнтрахт – Флора – 2:1 (4:2)

Штурм – Хеугесунн – 2:1 (2:3)

Лінфілд – Торсхавн – 1:0 (3:2)

Спартак Трнава – Локомотив Пловдив – 3:1 (3:3)

Осієк – ЦСКА Софія – 1:0 (3:4 пен.) (1:1)

Абердін – Чіхура – 5:0 (6:1)

Партизан – Коннас-Кі – 3:0 (4:0)

Віторія Гімарайнш – Женесс Еш – 4:0 (5:0)

Крузейдерс – Вулверхемптон – 1:4 (1:6)

Стьярнан – Еспаньол – 1:3 (1:7)

Залиште свій коментар

Вибір редакції