Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Кличко домовився про аналізи для Зеленського і Порошенка, фахівці днями прибудуть до Києва

VADA погодилася допомогти кандидатам у президенти України.

Екс-чемпіон світу з боксу Володимир Кличко повідомив про те, що днями до Києва прибудуть фахівці Добровільної антидопінгової асоціації (VADA).

Вони готові допомогти кандидатам у президенти України Петру Порошенку та Володимиру Зеленському здати аналізи у незалежних лабораторіях.

"Ви готові, панове кандидати в президенти, здати тести?" - запитав Кличко-молодший.

Президент та засновник VADA доктор Маргарет Гудмен заявила, що її фахівці матимуть за честь допомогти Зеленському та Порошенку "продемонструвати чистоту змагань і чесність їхньої політики".

Зазначимо, Добровільна антидопінгова асоціація (VADA) була створена у 2011 році і відтоді зробила тисячі тестів для спортсменів з усього світу. 

За словами Гудмен, тести роблять лише кваліфіковані і сертифіковані фахівці акредитованих в усьому світі лабораторіях асоціації.

Зазначимо, що Добровільна антидопінгова асоціація (VADA) - це не Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA).

WADA створене за підтримки Міжнародного олімпійського комітету і займається усіма олімпійськими видами спорту. Тоді як VADA пропонує і просуває антидопінгові практики і програми в боксі і змішаних єдиноборствах. Вона також консультує боксерів щодо препаратів.

Нагадаємо, 5 квітня Зеленський та Порошенко здали аналізи на наркотики і алкоголь.

Зеленський здав аналізи в одній із приватних клінік, а Порошенко - на "Олімпійському".

Кличко запропонував їм допомогти організувати тести у незалежній і кваліфікованій міжнародній організації та оплатити аналізи.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції