Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Кличко хотів стати лікарем: замість цього сам відправляв людей до медиків

Проте, він вважає, що обрав правильний шлях.

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко розповів про те, ким би він став, якби не ринг та рукавички.

За його словами, він задоволений тим шляхом, який у підсумку він обрав.

"Останні 27 років я займався спортом, і це був чудовий час. Я багато їздив світом і багато чому навчився, домігся того, про що і мріяти не міг. Я щасливий, що вибрав саме цей шлях, а не став лікарем.

Тобто, замість того, щоб лікувати людей, я, по суті, відправляв цих людей до лікарів за медичною допомогою і сам теж в якийсь момент опинявся після боїв в лікарні, але це все життєвий досвід. Спорт - це щось неймовірне", - цитує слова Кличка Deutsche Welle.

Зазначається, що боксер усе життя мріяв стати саме лікарем. Нещодавно він назвав умови, за яких повернеться у ринг.

Окремо Кличко прокоментував й останні події у світі спорту, які пов'язані з допінгом. На думку Володимира, спортсменів потрібно якнайчастіше перевіряти на заборонені речовини.

"Очевидно, що диму без вогню не буває. Якщо це відбувається постійно і на такому високому рівні, це безперечно зраджує всій філософії спорту.

Спорт - це змагання один проти одного, де перемагає найсильніший. Один атлет проти іншого. Бокс в цьому сенсі є одним з найчесніших видів спорту, тому що тут немає команд. Так, у боксерів є свої команди, але вони знаходяться за межами рингу. У самому ж рингу двоє джентльменів перевіряють здібності один одного, і той, хто б'ється краще, перевершує опонента і виявляється переможцем. Але якщо ви, наприклад, приймаєте допінг, а я ні, то це по суті брехня. Ви брешете також своїм фанатам.

В історії були навіть смертельні випадки, і якщо причиною їм був допінг, то цьому немає ніяких виправдань. Всесвітнє антидопінгове агентство бере мільйони проб, зберігаючи їх протягом декількох років. Система постійно вдосконалюється. Дуже важливо, щоб всіх спортсменів тестували", - зазначив Кличко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції