Володимир Кличко вийде на бій з Повєткіним під українську пісню "Брат за брата"
В Москві український чемпіон змінить "перців" на "козаків".
Володя обрав українську пісню. / © klitschko-brothers.com
Абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Володимир Кличко вирішив змінити композицію, під яку виходитиме на бій проти Олександра Повєткіна.
В останніх 17-х боях Володі незмінно лунала пісня Red Hot Chili Peppers "Can't Stop". Вона стала фартовою для нашого боксера, який за цей час здобував виключно перемоги.
У Москві ж Кличко-молодший виходитиме під трек українського рок-гурту Kozak System "Брат за брата".
Цікаво, що "козаки" написали цю пісню під враженням від поєдинків братів Кличків.
Зазначимо, що Володя виходив на ринг під три різні композиції. З 1996 по 2002 рік це була пісня Тіни Тернер "Simply the best". Потім Кличко-молодшому припала до душі "We will rock you" у виконанні групи Queen.
А після поразок від Коррі Сандерса і Леймона Брюстера, Володимир обрав "Can't Stop".
Нагадаємо, наразі Кличко-молодший активно готується до майбутнього бою, який відбудеться 5 жовтня.