Воротар став героєм матчу у Мексиці, забивши вирішальний гол на останній хвилині гри

Науель Гусман вивів свою команду до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Мексиканський "Тигрес" пробився до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ завдяки голу воротаря.

Мексиканці у грі проти сальвадорського "Альянса Сан Сальвадор" вели у рахунку 3:2, але цього було недостатньо для виходу у наступний раунд. На цей момент загальний рахунок двоматчевого протистояння був 4:4.

На 90+4-й хвилині "Тигрес" заробив штрафний, а голкіпер Науель Гусмана пішов на чужу половину поля. Після навісу Гусман вистрибнув вище за всіх і головою відправив м’яч у сітку.

"Тигрес" переміг 4:2 і пробився до чвертьфіналу. Також у наступний раунд пробилися "Нью-Йорк Сіті", "Монреаль Імпакт" та "Америка". Ще два матчі відбудуться вранці 28 лютого.

Ліга чемпіонів КОНКАКАФ -  це щорічний футбольний турнір, що проводиться КОНКАКАФ серед найкращих клубів країн Північної і Центральної Америки і Карибського басейну.