"Ворскла" на останніх секундах вирвала перемогу над "Львовом" у результативному поєдинку

Львів’яни двічі відігравалися по ходу зустрічі, але все ж програли.

У матчі 3-го туру Чемпіонату України "Ворскла" та "Львів" влаштували справжнє видовище.

Глядачі у Полтаві побачили 5 забитих голів та драматичну розв'язку, в якій господарі вирвали перемогу - 3:2.

Підопічні Віталія Косовського відкрили рахунок у дебюті зустрічі. Едін Шехіч відгукнувся на відскок м’яча після прострілу Артура і прошив голкіпера львів’ян Олександра Бандуру.

"Львів" зумів відігратися на 21-й хвилині. Воротар "Ворскли" Олександр Ткаченко помилився при виході з воріт, чим скористався бразилець Бруно.

Вже через 6 хвилин "зелено-білі" знову повели в рахунку. Дубль оформив Шехіч. Боснієць виграв позиційну боротьбу у Миколи Квасного після подачі Артура і відправив м’яч у дальній кут.

Проте, на 59-й хвилині львів'яни знову зрівняли рахунок. Шина розкішним обвідним ударом удруге засмутив полтавських уболівальників.

І все ж, "Ворскла" знайшла сили, щоб вирвати перемогу у компенсований час. На шостій доданій до основного часу хвилині Мартан зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, арбітр призначив 11-метровий удар. Героєм полтавської публіки став Денис Васін, впевнено реалізувавши пенальті.

Як наслідок, полтавський клуб набрав перші очки у нинішньому сезоні та наздогнав сьогоднішнього опонента. В обох колективів по 3 залікові пункти.

• У 4-му турі "Ворскла" вдома прийматиме "Дніпро-1" (17 серпня, 14:00), а "Львів" на домашній арені зіграє проти чинного чемпіона України "Шахтаря" (18 серпня, 19:30).

Нагадаємо, в центральному матчі 3-го туру "Шахтар" у Києві переміг "Динамо" та став лідером чемпіонату.