"Ворскла" розгромно поступилася "Арсеналу" та вилетіла з Ліги Європи

1898

Команда Василя Сачка провела провальний перший тайм.

"Ворскла" розгромно поступилася лондонському "Арсеналу" в матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи – 0:3.

"Каноніри" з перших хвилин ринули в атаку та вже на 10-й хвилині відкрили рахунок у грі - Еміль Сміт-Роу з близької відстані розстріляв ворота "Ворскли" після того, як Артур незграбно відборовся у захисті.

Підопічні Унаї Емері збільшили свій гандикап з пенальті, який польський арбітр призначив на 26-й хвилині за фол Ігора Пердути проти Аарона Ремзі.

Сам постраждалий підійшов виконати вирок та легко перехитрив воротаря "Ворскли". Богдан Шуст почав валитися в один кут, а валієць спокійнісінько пробив в інший.

Ще до перерви "гармаші" відвантажили третій м’яч у ворота полтавчан. На 41-й хвилині Павло Ребенок припустився жахливої помилки в центрі поля. Нею скористався Джо Віллок, який, отримавши передачу від Маттео Гендузі, не залишив шансів Богдану Шусту.

Додамо, що в першому таймі також отримав жовту картку В'ячеслав Шарпар. Півзахисник тепер пропустить заключний матч "Ворскли" у Лісабоні проти "Спортинга".

У другому таймі "Арсенал" мав багато нагод, щоб забити ще пару м'ячів у ворота полтавчан. На 66-й хвилині Сміт-Роу відправив м’яч у сітку після прострілу Ліхтштайнера. Втім, гол не був зарахований через офсайд.

Попри розгромний рахунок команда Василя Сачка намагалася пробивати по воротах лондонців, хоч і не дуже точно. Полтавчани завдали 12 ударів протягом поєдинку, "Арсенал" - 14.

Після цієї поразки "Ворскла", залишившись з 3 балами, втратила шанси на вихід до плей-оф Ліги Європи. "Арсенал" же з 13 очками пробився у єврокубкову весну з першої сходинки.

В іншому матчі групи K лісабонський "Спортинг" розтрощив азербайджанський "Карабах" – 6:1.