"Ворскла" у серії пенальті здолала "Маріуполь" та продерлася до фіналу Кубка України

Команда Юрія Максимова посперечається за трофей з "Динамо".

"Маріуполь" та "Ворскла" розіграли другу путівку до фіналу Кубка України-2019/20.

Полтавці обіграли приазовців за порожніх трибун стадіону імені Бойка в Маріуполі та вийшли до вирішального матчу турніру. Основний час зустрічі закінчився внічию 1:1, в екстратаймах команди голів не забили, а в серії пенальті тріумфували підопічні Юрія Максимова з рахунком 3:2.

Команда Олександра Бабича відкрила рахунок наприкінці першого тайму - на 37-й хвилині результативним ударом з-за меж штрафного майданчика відзначився Сергій Горбунов.

Полтавці зуміли відігратися за десять хвилин до кінця основного часу поєдинку. Ігор Тищенко завалив Руслана Степанюка у карній зоні, а Ібрагім Кане з пенальті переграв голкіпера "Маріуполя".

Таким чином, гра перейшла до овертаймів, де команди не змогли вразити ворота одна одної. Переможця напруженої зустрічі вирішила серія пенальті, де міцнішими виявилися нерви у футболістів полтавської команди - 3:2.

У фінальному матчі турніру "Ворскла" побореться за трофей з київським "Динамо", яке в першому півфіналі впоралося з першоліговим "Минаєм" (2:0).

• Фінал Кубка України-2019/20 відбудеться 8-го липня на "Арені-Львів".

• Спершу вирішальний поєдинок мав прийняти Тернопіль, але через пандемію COVID-19 матч перенесли до Львова. Натомість у Тернополі проведуть фінал наступного розіграшу Кубка України.

• Номінальним господарем фіналу, згідно з жеребкуванням, буде "Динамо"