Впевнений старт чемпіона: "Динамо" розпочало новий сезон з розгромної перемоги (відео)

1269

facebook.com/fcdynamoua/

Результат поєдинку було вирішено вже в першому таймі.

Київське "Динамо" з розгромної перемоги стартувало в сезоні-2021/2022. У домашньому матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) "біло-сині" розгромили рівненський "Верес" з рахунком 4:0.

Поєдинок ледь встиг розпочатися, а підопічні Мірчі Луческу вже двічі засмутили гостей. На 4-й хвилині Денис Попов пробив Богдана Когута ударом головою після навісу з кутового.

УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Динамо - Верес - 1:0. Відео голу Попова (4`)

Через дві хвилини забитим м'ячем відзначився Денис Гармаш. Півзахисник господарів забив теж головою, асистував йому Олександр Тимчик.

УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Динамо - Верес - 2:0. Відео голу Гармаша (6`)

Під завісу першого тайму кияни оформили розгром. Чемпіон країни розігнав контратаку, яку результативним ударом завершив Тимчик.

УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Динамо - Верес - 3:0. Відео голу Тимчика (42`)

Крапку в поєдинку на 86-й хвилині поставив Віктор Циганков, реалізувавши пенальті, який він сам же і заробив.

• Для "Динамо" це була дебютна гра в сезоні. Матч 1-го туру між "біло-синіми" і "Минаєм" було перенесено.
  • "Верес" стартував з нічиєї з ковалівським "Колосом" (0:0).