Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Всі, хто ходив туди з ним, ментально програвали: Ф'юрі розповів, як переміг Кличка в сауні

Британець повідав цікаву історію.

Британський боксер Тайсон Ф'юрі поділився цікавими подробицями зі спільного походу до сауни разом з Володимиром Кличком.

Ф'юрі зазначив, що він єдиний, хто зумів пересидіти Кличка там. Тоді британцю було лише 22 роки.

"Це було задовго до бою. Мені було 22 роки. Всі говорили, що Кличко - король сауни, його не можна було побити за часом перебування там. Всі, хто ходив в сауну з Кличком, не могли витримати довше і ментально програвали. Поки я сидів в сауні, я думав, що не зможу цього зробити. Ми просиділи там тривалий час, близько 20 хвилин.

Я сидів і рахував про себе до десяти шість разів, це була хвилина. Я думав, що якщо я знепритомнію, то так тому і бути. Хлопці просто витягнуть мене і обіллють водою, і зі мною все буде гаразд. У мене були газети, я накрився ними і лежав, як ніби читав їх. Минуло 45 хвилин і Кличко пішов. Просто встав і пішов вгору сходами. Тепер я міг теж піти. Я ледве доплентався до виходу. Всі почали питати, що я зробив з Кличком, а я просто виграв ментальну битву проти нього.

Я ще розповім велику річ. У нас був круглий стіл, і коли ми зустрілися віч-на-віч, я натякнув йому про цей випадок, а він сказав, що не пам'ятає такого. А я пам'ятав і знав, що він пам'ятає. Він знав, що вже програв", - сказав Ф'юрі.

Нагадаємо, що бій Ф'юрі-Кличко відбувся 28 листопада 2015 року та завершився перемогою британця за рішенням суддів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції