Взяли Москву: збірна України виграла медальний залік чемпіонату Європи з важкої атлетики

НОК України

Наша команда загалом виборола 17 нагород на першості континенту.

Збірна України з важкої атлетики здобула перемогу в підсумковому медальному залік чемпіонату Європи, який завершився в Москві.

"Синьо-жовті" вибороли найбільшу кількість нагород - 17 (10 золотих, 3 срібних і 4 бронзові), випередивши Болгарію та Грузію, у яких по 8 золотих нагород. Господарі змагань - команда Росії - посіла 10-те місце.

Крім того, українські спортсмени стали найкращими і в заліку медалей за суму двоборства - 6 нагород (4 золотих, 1 срібна і 1 бронзова), обійшовши Болгарію (3-3-1) і Вірменію (2-2-4).

Раніше повідомлялося, що абсолютними чемпіонками Європи на турнірі в Москві стали Ірина Деха, Каміла Конотоп. "Золото" у двоборстві також виграли Аліна Марущак, та Дмитро Чумак. Три срібні нагороди також принесла Анастасія Лисенко.

Як писав ТСН Проспорт, український важкоатлет після перемоги в Москві розірвав її постом у соцмережі.

Новини України: спортсмени зібрали найбільше золотих медалей на чемпіонаті Європи із важкої атлетики в Росії