Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Взялися за "піратство": купівлю клубу АПЛ інвесторами із Саудівської Аравії хочуть заблокувати

Взялися за "піратство": купівлю клубу АПЛ інвесторами із Саудівської Аравії хочуть заблокувати

Усе через піратські трансляції спортивних змагань.

Угода з продажу "Ньюкасла" інвесторам з Саудівської Аравії на чолі з наслідним принцом Мухаммедом бен Салманом опинилася під серйозною загрозою.

Як повідомляє The Guardian, Світова організації торгівлі (СОТ) має претензії до Саудівської Аравії через зв’язки цієї країни з піратськими трансляціями спортивних подій, включаючи матчі АПЛ.

У середині червня СОТ повинна опублікувати докладний 130-сторінковий звіт, проте організація вже встановила, що між Саудівською Аравією і компанією beoutQ є прямий зв'язок.

Раніше ФІФА, УЄФА, АПЛ, Ла Ліга та інші спортивні організації неодноразово намагалися пред’явити претензії до beoutQ з приводу доступу до піратських трансляцій, але кожного разу справа спускалося саудитам на гальмах.

Спортивні організації зверталися до місцевих юридичних фірм, але кожна з них відмовлялася представляти інтереси законного власника авторських прав в суді. Ескалація конфлікту привела до того, що в справу була змушена втрутитися СОТ.

Вердикт СОТ означає, що влада Саудівської Аравії фактично покривала beoutQ, завдаючи відчутної шкоди Прем’єр-Лізі і іншим спортивним організаціям, і тепер це може стати формальним приводом, щоб заблокувати операцію з продажу "Ньюкаслу".

Раніше повідомлялося, що АПЛ схвалила продаж "Ньюкасла" саудитам.

Цікаво, що майбутні власники "Ньюкасла" планують запросити на посаду головного тренера Маурісіо Почеттіно та готові платити йому космічну зарплату.

Залиште свій коментар

Вибір редакції