"Я ним марила. Плакала, коли він йшов": дочка Суркіса розповіла, як ледь не зірвала трансфер Ярмоленка

Дата публікації
Перегляди
16к
"Я ним марила. Плакала, коли він йшов": дочка Суркіса розповіла, як ледь не зірвала трансфер Ярмоленка

instagram.com/y.surkis777

Футболіст залишив "біло-синіх" влітку 2017 року.

Яна Суркіс, донька президента київського "Динамо" Ігоря Суркіса, розповіла, як ледь не зірвала відхід з команди її колишнього лідера Андрія Ярмоленка.

"Моя дитяча любов була - Андрій Ярмоленко. Я ним марила. Він стояв на всіх заставках, його плакати висіли у мене в кімнаті. Це реально була моя дитяча закоханість. Коли він йшов з "Динамо", я плакала.

Випадок, про який не знає мій тато. Стосовно Андрія йшли тривалі переговори. В один з вечорів ми перебували у Франції. Приїхав до батька якийсь агент або представник клубу. Тато мені каже: "Яно, у мене немає перекладача. Мені треба, щоб ти переклала".

Я почала перекладати. І коли я зрозуміла, що Андрій Ярмоленко може перейти в інший клуб, я подумала, що можна зробити. Заплакати? Я не хочу, щоб він йшов. Я розумію, що своїми руками я можу віддати його іншому клубу.

Йшлося про якусь суму. Папа озвучив мені суму, яку треба назвати. Я назвала суму на якесь значення більше. Я просто не хотіла, щоб його продали. Я подумала, що це їх відлякає. Потім подумала, що довіра тата для мене важливіша. Сказала: "Вибачте, будь ласка, я переплутала суму".

Я плакала, коли Андрій офіційно залишав команду. Для мене це було дуже важко", - сказала Яна Суркіс.

  • "Динамо" продало Ярмоленка в дортмундську "Боруссію" влітку 2017 року за 25 мільйонів євро.
  • За киян Андрій зіграв 340 матчів і забив 137 м'ячів.

Як повідомляв раніше ТСН Проспорт, дочка Ігоря Суркіса розповіла про конфлікти батька з Ахметовим.