Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я обираю зброю - ринг і бокс": Усик відповів українському борцю, який викликав його на поєдинок

"Я обираю зброю - ринг і бокс": Усик відповів українському борцю, який викликав його на поєдинок

Олександр готовий провести бій з Богданом Грицаєм, але за правилами боксу.

Український боксер Олександр Усик під час прямого ефіру в Instagram відповів борцю Богдану Грицаю, який викликав його на бій без правил.

Сашко погодився провести поєдинок, але тільки за правилами боксу.

"Дуже багато експертів з'явилося, які хочуть мене в чомусь провчити і приймають виклики. Стосовно виклику. Всі ті, хто хочуть викликати мене на бій, а вас дуже велика кількість - я не можу всім відповідати і з усіма боксувати.

Але з’явився ще один хлопець, потрібно віддати належне. Він наважився і записав відео, респект. Тільки я не для цього дуже багато років вставав рано-вранці, недоїдав, недопивав або зазнавав труднощів, щоб кожному з вас давати згоду на поєдинок. Якщо ви хочете себе проявити, якщо ви побачили в моїх роликах якийсь виклик - я, як джентльмен, який сповідує правила, - ласкаво прошу в ринг.

Але потрібно домовитися, де ми будемо боксувати і на яких умовах. Бої без правил - це не моя стихія, хоча в ній теж можна спробувати, але я живу за правилами. І я не поділяю народ, зараз же йде поділ. Хтось буде вболівати за одного, хтось буде вболівати за іншого - і це йде поділ всередині. Мені все одно, що відбувається поза територією моєї країни. Мені важливо, що відбувається всередині.

Так що друзі, якщо хто хоче в ринг - ласкаво просимо. Але тільки ви повинні пройти медобстеження, що лікар дає вам дозвіл. І в цьому разі ми будемо ретельно вибирати, з ким боксувати, а з ким ні. Якщо ви хочете - ставайте в чергу.

Друже мій, хоча ні, ти ніякий мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій - ти кинув мені виклик і кинув в мене рукавичку. Я вибираю зброю: ринг, бокс. Мені не потрібні бої без правил, я живу за правилами", - сказав Усик.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Не разделяйте народ Украины

Допис, поширений Usyk Aleksandr (@usykaa)

Додамо, що напередодні Грицай пояснив, чому викликав Усика на бій без правил.

Раніше повідомлялося, що в команді Усика жорстко відреагували на пропозицію надати боксеру російське громадянство.

Нагадаємо, Усик і Ломаченко взяли участь у зніманні документального фільму монастиря РПЦ про віру. У ньому Ломаченко заявив про "єдиний народ".  Після цього боксери потрапили до бази "Миротворця".

Залиште свій коментар

Вибір редакції