Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я з "золотом" завдяки батькам". Чемпіон Паралімпіади-2018 Яровий радіє здобутій медалі

Українська збірна впевнено крокує до вищих позиції у Південній Кореї.

Українські звитяги на Паралімпійських іграх у Кореї вражають уже другий день поспіль. 30 наших спортсменів виступають у біатлоні, лижних перегонах та сноуборді.

Напередодні українці стартували в п’яти біатлонних гонках і принесли країні аж п’ять медалей, серед яких є золота. Вона в доробку найдосвідченішого атлета в команді - Віталія Лук’яненка, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

У лижній гонці на 15 км Максим Яровий також здобув золоту нагороду у так званому класі "сидячих" спортсменів

"Я в 14 років із хлопцями гуляв і зірвався з висоти 12 метрів. Отримав потрійний перелом хребта. Спочатку була реабілітація, я був худенький - 40 кг. Батьки мене підтримали, виносили. Я з "золотом" завдяки батькам", - розповів Яровий.

На минулій Паралімпіаді у Ярового були срібло та бронза, але "золото" вперше. Сам атлет після переможного фінішу зателефонував додому на Миколаївщину, аби отримати найголовніші привітання від матері.

Взагалі, без українських звитяг не минає жоден день. Перше українське "золото" записав до свого активу у біатлоні Віталій Лук’яненко, спортсмен, якому 39 років, який виступав ще 1998 року у Нагано. Він завершував кар’єру і знову повертався. Для нього це вже п’яте паралімпійське золото.

"Якщо ти повертаєшся в спорт, то намагаєшся досягти найвищого досягнення. А вище спортивне досягнення - це медаль", - розповів переможець.

Віталій Лукяненко виступає у групі слабозорих спортсменів. За специфікою вони йдуть по трасі разом із лижником помічником. І обидвоє отримують медалі. Саме Лукяненко, до речі, ніс український прапор на яскравій церемонії відкриття Паралімпіади. Ефектні виступи, феєрверки та інші принади якої доволі швидко відійшли на другий план, коли наші почали раз у раз  здобувати місця на п'єдесталі.

Окрім двох золотих в України є срібло Оксани Шишкової і три бронзи – Людмили Ляшенко, Ігоря Рептюха та Анатолія Ковалевського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції