"Які ж ви прекрасні": найзірковіша пара українського спорту потішила пікантними знімками

Михайло і Марина Бех-Романчук проводять час разом.

Одна з найкрасивіших пар українського спорту - дворазовий призер Олімпіади-2020 в Токіо з плавання Михайло Романчук і його дружина легкоатлетка Марина поділилися з уболівальниками сімейними фото.

Закохані опублікували в Instagram світлину, де мило тримаються за руки. У кадрі видно оголений торс Михайла та Марину, яка в купальнику робить селфі зі своїм чоловіком.

"Яка вам подобається більше?", - попросила легкоатлетка оцінити два знімки, які запостила в соцмережі.

instagram.com/marynabekh

Шанувальники засипали пару різноманітними компліментами: "Красиві", "Чудові", "Які ж ви прекрасні, "Найгарніша спортивна пара", - написали фанати у коментарях.

• Марина є чотириразовою чемпіонкою України. Також на рахунку легкоатлетки срібні медалі чемпіонатів світу та Європи, перемога на Європейських іграх-2019. На Олімпіаді в Токіо Марина посіла п'яте місце.
  • Михайло - дворазовий чемпіон Європи, призер Чемпіонатів світу та багаторазовий рекордсмен України. На Олімпійських іграх у Токіо він виграв "бронзу" на 800-метрівці вільним стилем і виборов "срібло" на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Як повідомляв раніше ТСН Проспорт, Бех-Романчук приголомшила шанувальників новими фото в купальнику з відпочинку.