Яремчук вчергове забив за "Гент" у Чемпіонаті Бельгії

Але це не допомогло його команді здобути перемогу.

Український нападник Роман Яремчук, який виступає за бельгійський "Гент", забив черговий м'яч у внутрішній першості.

23-річний форвард відзначився забитим голом у грі 16-го туру Про Ліги з "Антверпеном". На 13 хвилині гри Яремчук вдало замкнув передачу від Джонатана Девіда та вивів, таким чином, свій колектив уперед.

Яремчук
kaagent.be

Зазначимо, що "Гент" був попереду майже до самого кінця протистояння, але на останніх хвилинах підопічні Йесса Торупа пропустили, завершивши цей поєдинок унічию - 1:1.

Що стосується Яремчука, то в додатковий час його змінив Георгій Квілітая. Окрім Романа, за "Гент" відіграв ще один українець - Ігор Пластун. Він провів усі 90 хвилин.

• "Гент" набрав 29 очок та розташувався на третій сходинці в турнірній таблиці.
  • Яремчук цього сезону провів 23 поєдинки у всіх турнірах, забив 16 голів та віддав дві результативні передачі.

Додамо, що лише три дні тому ці колективи зустрічалися між собою в рамках Чемпіонату. Тоді Яремчук також засмутив голкіпера "Антверпена".