Яремчук відзначився черговим голом за "Гент" у Лізі Європи

Проте, забитий м’яч українця не став переможним.

Форвард "Гента" Роман Яремчук забив черговий гол у Лізі Європи. Українець відзначився у воротах кіпрського АЕКа у виїзному матчі 3-го кваліфікаційного раунду турніру.

На 26-й хвилині поєдинку український нападник скористався передачею партнера по команді та пробив воротаря з меж штрафного майданчика.

Забитий м’яч став для Яремчука четвертим у нинішньому розіграші Ліги Європи. Раніше Роман тричі забив у двоматчевому протистоянні з румунським "Вііторулом" на стадії 2-го раунду кваліфікації турніру.

В цілому, для Романа це вже п’ятий гол у нинішньому сезоні - в неділю він відзначився в матчі чемпіонату Бельгії проти "Ейпена" (6:1), в якому також оформив дубль інший українець Роман Безус.

У матчі з АЕКом Безус залишився на лаві запасних. Своєю чергою, до основного складу бельгійців потрапив український захисник Ігор Пластун.

Матч АЕК - "Гент" завершився нічиєю 1:1. Кіпріоти зрівняли рахунок за декілька хвилин до кінця зустрічі.

Поєдинок у відповідь у Бельгії команди проведуть за тиждень, 15 серпня.